Dlaczego obdarowywanie drugiej osoby sprawia radość – konkurs Nivea

NIVEA, ekspert w dziedzinie kobiecego piękna, opracowała innowacyjną kolekcję kosmetyków do przyśpieszenia naturalnego procesu regeneracji skóry – NIVEA Cellular Anti-Age

 

nivea konkurs

Kochani,

Kochamy dawać Wam prezenty i myślimy, że Wy też uwielbiacie wręczać je innym. Chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego obdarowywanie innych sprawia Wam tyle radości.

Do wygrania w konkursie, mamy dla Was wspaniałe, świąteczne zestawy, NIVEA Cellular Anti-Age i NIVEA MEN – idealne na prezent. Sprawcie przyjemność sobie i swojej drugiej połówce. Do wygrania supernagroda!

1 zestaw NIVEA Cellular Anti-Age – linii, która powstała, by przyśpieszyć naturalny proces regeneracji skóry – poprawić wskaźnik jej witalności i młodości. Chroni przed czynnikami przyśpieszającymi starzenie się skóry. Młodo wyglądająca cera to dobre samopoczucie każdego dnia! Zestaw zawiera:

Odmładzający krem na dzień NIVEA Cellular Anti-Age 50 ml
Odmładzający krem na noc NIVEA Cellular Anti-Age 50 ml
Odmładzający krem pod oczy NIVEA Cellular Anti-Age 15ml

2 zestaw NIVEA MEN BASIC w puszce. To unikalny zestaw kosmetyków do codziennej pielęgnacji dla każdego mężczyzny. Zapewni optymalną pielęgnację i ochronę, a także skuteczne nawilżenie każdego dnia. Zestaw zawiera:

Krem NIVEA MEN CREME do twarzy, ciała i rąk 75 ml
Pianka do golenia NIVEA MEN Sensitive 200 ml
Balsam po goleniu NIVEA MEN Sensitive 100 ml
Dezodorant NIVEA Stress Protect roll on 50 ml

Co musicie zrobić, aby wybrać to zamieścić POD WPISEM KONKURSOWYM KOMENTARZ, a w nim:

  • Napisać, dlaczego obdarowywanie drugiej osoby sprawia Wam radość.
  • Polubić naszego Facebooka Obcasy.pl
  • Polecić konkurs 3 znajomym.

Konkurs rozpoczynamy 18.12.15 i kończymy 27.12.15. Wyniki ogłosimy 28.12.15 o godzinie 12.00

Regulamin konkursu >>>

ROZWIĄZANIE KONKURSU!

Zestawy trafiają do… Katarzyny!

„Uwielbiam sprawia podarki drugiej osobie. Często zdarza się tak, że kupuję sobie nową rzecz i czynię z niej prezent jeszcze tego samego dnia gdy tylko zauważę, że ktoś pragnie tej rzeczy bardziej niż ja. Nie ma w życiu większego szczęścia niż uszczęśliwianie drugiej osoby. Głęboko wierzę w to, że dobro wraca i żaden podarek z naszej strony nie spotka się z zapomnieniem nawet jeśli nie doceni go osoba obdarowywana. Czynienie dobra i wywoływanie uśmiechu na twarzy innej osoby to najpiękniejszy podarek jaki mogę sprawić samej sobie. Widok tego że dzielę się z kimś szczęściem poprawi mi humor na znacznie dłuższy czas niż po prostu otrzymanie podarku. Mam wrażenie, że dostając prezent zazwyczaj dostajemy coś materialnego, a dając prezent otrzymujemy coś znacznie głębszego i ważniejsze – coś duchowego! Podarki przemyślane i prawdziwie dopasowane do bliskiej osoby to idealny dowód na to jak ważna jest dla nas ta osoba i jej potrzeby. To świetny sposób na okazanie, że cenimy i szanujemy jej styl, pasję czy sposób życia… Oraz to, że wspieramy drugą osobę w spełnieniu jej marzeń bo najzwyczajniej na świecie są one dla nas ważne. Dawanie podarków i wywoływanie ciepłych uczuć w drugim człowieku to jakby forma uwalniania dobrej energii w wszechświat i przyczynianie się do tego by człowiek nie był sobie wrogiem, a prawdziwym wsparciem. Dając prezent czuję się jakbym przyłączyła się do magicznego łańcuszka szczęścia, który łącze drobne ogniwa ludzkich gestów czyniąc świat lepszym i piękniejszym. Lubię docierać do ludzkich uczuć, wywoływać wzruszenie i dzielić się choćby iskierką szczęścia. Uśmiech jaki otrzymuję w zamian to najpiękniejszy i najcenniejszy prezent jaki człowiek może ofiarować drugiemu człowiekowi. Mam wrażenie, że życie bez możliwości dzielenia się szczęściem byłoby niezmiernie puste i jakby… bezcelowe. I głęboko wierzę, że naszą misją na tej ziemi choć czasami często trudno zauważalna jest czynienie szczęśliwymi innych ludzi. Kocham, więc dawanie prezentów, bo dzięki temu czuję jakbym kroczyła właściwą drogą – drogą własnej misji, a uczucie uczynienia kogoś choć na chwilę szczęśliwym jest bezcennym podarkiem wartym każdych pieniędzy choć w pieniądzach nieprzeliczalnym!”

 

Gratulujemy serdecznie!

Prosimy o przesłanie danych adresowych wraz z numeru telefonu dla kuriera w przeciągu 7 dni na [email protected] w temacie “Konkurs Nivea – wygrana”. Przesyłkę wyślemy do 21 dni roboczych na wskazany adres.