Doda wystąpią jako support przed koncertem… Guns N’ Roses!

"Królowa" wraz z zespołem Virgin rozgrzeją publiczność na koncercie Guns N' Roses w Polsce. Zespół zagra 20 czerwca na stadionie Energa Gdańsk!

doda
Doda wystąpią jako support przed koncertem… Guns N’ Roses, Instagram@dodaqueen.

„Za niewiele ponad dwa miesiące legendarna grupa rockowa Guns N’ Roses wystąpi w Polsce. Właśnie poznaliśmy nazwy dwóch zespołów, które będą supportem w trakcie koncertu w Gdańsku. Na tej samej scenie fani będą mieli okazję obejrzeć Killing Joke i Virgin„– informuje Live Nation.

Killing Joke to legenda rocka industrialnego, natomiast zespołu Virgin nie trzeba chyba nikomu w Polsce przedstawiać. Singiel „Kopiuj-wklej” promujący najnowszy album grupy, który jest wielkim powrotem Virgin po ponad dekadzie od oficjalnego zakończenia działalności, zdążył już pokryć się w naszym kraju złotem.

Przypomnijmy, że Doda i Slash, gitarzysta Guns N’ Roses znają się już dość dobrze. Wszystko rozpoczęło się od zaproszenia piosenkarki na scenę podczas koncertu Slasha w Łodzi w 2015 roku, kiedy Doda zaśpiewała kultowy przebój „Sweet Child O’ Mine” Guns N’ Roses. Ponoć Slash jest też zachwycony nowym materiałem Virgin, który jeszcze przed premierą płyty „Choni” zaprezentowała mu wokalistka. W rozmowie z RMF FM kilka miesięcy temu Doda wyznała:

„Podczas koncertu ze Slashem, kiedy stałam przed ponad 20-tysięczną publicznością, a z głośników wybrzmiały gitarowe dźwięki „Sweet Child O’ Mine”, zrozumiałam, że nigdy w życiu nie powrócę do muzyki pop! To jednak nie moja bajka”.

1