Doda zapowiada singiel do „Dziewczyn z Dubaju”

Piosenkarka po półtorarocznej przerwie powraca z nową muzyką. Jej najnowszy utwór "Don't Wanna Hide" będzie promował film "Dziewczyny z Dubaju".

Doda zapowiada singiel
Doda zapowiada singiel do „Dziewczyn z Dubaju”. Foto Instagram @dodaqueen

Doda zapowiada singiel po półtorarocznej przerwie muzycznej. Informacją na temat piosenki „Don’t Wanna Hide” podzieliła się z fanami na Instagramie.

Doda zapowiada singiel

Z hukiem kończę 1.5 roku przerwy muzycznej🥳. Premiera mojego nowego singla pt. „Don’t Wanna Hide” promującego film „Dziewczyny z Dubaju” odbędzie się już 24 czerwca – napisała Dorota Rabczewska.

Co ciekawe, w poście Doda poinformowała również, że rozpoczyna działalność na… TikToku. To właśnie w tej aplikacji można posłuchać przedpremierowo fragmentu „Don’t Wanna Hide”.

Natomiast już dziś możecie posłuchać fragment w aplikacji TikTok na moim oficjalnym kanale www.tiktok.com/@doda. Oprócz tego za chwile startuje tam specjalny challenge #dontwannahide, przy którym możecie użyć dedykowanego dla mnie filtra. Pomoże on dokonać Waszej przemiany poprzez zdjęcie maski social mediów i tego, jak widzą Was inni. Nie żyjcie na pokaz, nie bądźcie fake, nie ukrywajcie się, odważcie się BYĆ po prostu sobą – przekazała fanom wokalistka.

Doda zapowiedziała także wyjątkową przedpremierę, która także odbędzie się na TikToku. Chodzi o teledysk do najnowszego singla. Fragment wideoklipu ukaże się w tej aplikacji 23 czerwca, a dzień później na YouTubie. 

Warto dodać, że przedpremierowo, bo 23 czerwca będziecie mogli obejrzeć na profilu @doda na TIK TOKU fragment teledysku do singla „Don’t Wanna Hide”! Dzień później cały klip pojawi się na Doda tv na youtubie. To pierwsza taka przedpremiera na TikToku w Polsce, ale chyba każdy wie, że KRÓLOWA jest tylko jedna🤷‍♀️😉  – napisała artystka.

„Dziewczyny z Dubaju”

Warto wspomnieć, że zbliża się także premiera filmu wyprodukowanego przez Dodę. „Dziewczyny z Dubaju” to produkcja oparta na książce Piotra Krysiaka o tym samym tytule. W adaptacji zostanie ukazana historia kobiet świadczących usługi seksualne wśród arabskich szejków.
Reżyserią filmu zajęła się Maria Sadowska. Na ekranie zobaczymy m.in. Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę i Jana Englerta.