Dorota Szelągowska przeszła dużą metamorfozę

Dorota Szelągowska może pochwalić się niemałym sukcesem - na specjalnej diecie schudła aż 30 kilogramów! Jaki jest sekret tej kuracji?

Dorota Szelągowska przeszła dużą metamorfozę. Foto. Instagram dotindotin

Dorota Szelągowska po urodzeniu drugiego dziecka sporo przytyła. Prezenterka telewizyjna postanowiła wtedy zmienić styl życia oraz skorzystać z pomocy dietetyka. Do tej pory udało się jej schudnąć aż 30 kilo! Dietetyczka, która prowadzi kurację Szelągowskiej, jakiś czas temu zamieściła na Instagramie wpis, w którym zdradza sekret kuracji:

,,Pytacie, na której diecie Dorota tak pięknie chudnie? Jeden dzień sokowy tygodniowo i zmiennie klasyk z low carb. Dorota nie ćwiczy, bo bardzo dużo pracuje, ale polecamy lekką aktywność codziennie 20 min”.

Prezenterka od kilku miesięcy naprzemiennie jadła klasyczne menu diety odchudzającej oraz dietę niskowęglowodanową, a przez jeden dzień stosowała dietę sokową. Ostatnio na Instagramie zamieściła zdjęcie swojego obiadu. Na talerzu znajduje się łosoś, warzywa i sałatka z kiszonej kapusty. Gwiazda nie gotuje sama – korzysta z usług wspomnianej dietetyczki – Agnieszki Mielczarek, żony Pascala Brodnickiego.

Dorota Szelągowska przeszła dużą metamorfozę. Foto. Instagram dotindotin

W poście pod zdjęciem Szelągowska dziękuje specjalistce za pomoc:

,,Dziękuję Ci za wszystko co dla mnie robisz 😘😘😘 Za Twoje wsparcie, cenne rady, przekonanie mnie, że zdrowe może być pyszne i za dostawę @bistrobox_catering pod drzwi co rano, okazjonalne wino z bagietką co przy Tobie nie tuczy :))) I za te kilogramy co zabrałaś 😂 ❤️❤️❤️❤️”

Dorota Szelągowska za sprawą cieszących się niemałą oglądalnością programów dekoratorskich jest bardzo lubiana przez Polaków. Czy swoją postawą zainspiruje osoby borykające się z nadwagą do walki o lepszy komfort życia oraz do korzystania z usług dietetyka?

Wpis znaleziono dzięki:

- Dorota Szelągowska

- Programy dekoratorskie

- Diety gwiazd