Eva Mendes i Ryan Gosling mają drugie dziecko!

Jedna z najpiękniejszych par Hollywood znowu zaskoczyła wszystkich!

(l to r) Ryan Gosling stars as Luke and Eva Mendes stars as Romina in Derek Cianfrance's sweeping emotional drama, The Place Beyond the Pines, a Focus Features release. Credit: Atsushi Nishijima
Fot. Eva Mendes i Ryan Gosling. GA

Czy wielkie hollywoodzkie gwiazdy muszą sprzedawać swoją prywatność, aby osiągnąć sukces? Jedna z najbardziej popularnych par showbiznesu, Eva Mendes i Ryan Gosling udowadniają, że nie. Już drugi raz udało im się oszukać wszystkie media i fanów – Eva Mendes urodziła drugą córeczkę!

Tak samo jak pierwsza, druga ciąża utrzymana była w tajemnicy. Aktorka przez cały czas  nosiła zwiewne, niezbyt obcisłe ale wyjątkowo kobiece ubrania i wyglądała przepięknie! Nikt nie był zaskoczony to jest po prostu styl Evy.

Amada, bo tak nazywa się ich kolejna córeczka, urodziła się pod koniec kwietnia. Para unika komentarza i a ich rzecznik prasowy nie komentuje sytuacji.

Cieszymy się, że rodzina Goslingów się powiększa i że są jeszcze gwiazdy, które nie sprzedają swojej cennej prywatności. Czy Kim Kardashian weźmie kiedyś z nich przykład? Szczerze – nie sądzimy!