Gwyneth Paltrow i Chris Martin rozwiedzeni!

Hollywoodzka piękność i wokalista zespołu Coldplay małżeństwem byli od grudnia 2003 roku i uchodzili za jedną z najszczęśliwszych par showbiznesu. Niestety nie była to prawda, a para w 2014 roku ogłosili separację.

LOS ANGELES - NOV 7: Gwyneth Paltrow at the LACMA Art + Film Gala at the LACMA on November 7, 2015 in Los Angeles, CA
Gwyneth Paltrow, Chris Martin. GA

Gwyneth Paltrow (43 l.), to niewątpliwie jedna z najpiękniejszych aktorek na świecie. Nic dziwnego, że zakochał się w niej frontman popularnego brytyjskiego zespołu Coldplay – Chris Martin (39 l.).

Oboje sławni i bogaci, wydawali się szczęśliwi i zakochani. Łączył ich nie tylko ślub, ale również dwójka dzieci: córka Apple Blythe Alison (ur. 14 maja 2004) i syn Moses Bruce Anthony (ur. 8 kwietnia 2006).

Coś jednak w życiu gwiazdorskiej pary poszło nie tak, ponieważ 11 lat po ślubie ogłosili separację, a kilka dni temu odbyła się ostatnia rozprawa, na której doszło do rozwodu.

Chris Martin nie ukrywał, że rozwód jest dla niego trudny i wpędził go w stany depresyjne.
Paltrow była jednak nieugięta i konsekwentnie dążyła do formalnego rozstania, jako powód rozpadu małżeństwa podając „zbyt duże różnice charakterów”.

I tak, po 13 latach od wypowiedzenia sakramentalnego „tak”, małżeństwo Marin-Paltrow przeszło do historii.

Osobiście wolimy zakończenia z happy endem, jednak mamy nadzieję, że Gwyneth i Chris ułożą sobie życie i będą jeszcze bardzo szczęśliwi, czego obojgu serdecznie życzymy! 🙂