Horoskop od 26 czerwca do 3 lipca 2023

Rozpoczął się miesiąc Raka - zatem Raki w pierwszych dniach tego tygodnia mogą oczekiwać wzmożonego życia towarzyskiego oraz wielu kontaktów w sprawach zawodowych.

Znaki zodiaku. Fotolia
Znaki zodiaku. Fotolia

To będzie dobry tydzień. Rozpoczęły się wakacje, piękna aura i myśl o urlopie napawa nas dobrym nastrojem!

Baran

Barany na początku tygodnia będą bardzo towarzyskie, będą miały mnóstwo nowych pomysłów i dobrze będą sobie radzić. Od środy czeka je czas spokojnych przemyśleń, co może być dla nich trudne. Powinny też uważać, aby nie dać się nabrać oszustom. Od piątku będą pewne siebie, ruchliwe, żywiołowo będą na wszystko reagować. Weekend spędzą na wyjazdach, będą mogły zająć się ulubionym sportem.

Byk

Byki w pierwszych dniach tygodnia mogą być nerwowe, mogą źle się czuć w sytuacjach towarzyskich, ludzie będą je drażnić. Od środy będą działać intuicyjnie i emocjonalnie, samotne Byki mogą się zakochać, ale powinny uważać, by nie stracić realistycznej oceny sytuacji. Piątek może być trudnym dniem w pracy, a weekend będzie pod znakiem ruchu i uprawiania sportów.

Bliźnięta

Bliźnięta na początku tygodnia będą miały ciągły niedosyt kontaktów z ludźmi, będą bardzo pomysłowe i będą swoimi pomysłami zarażać innych. Od środy mogą być w gorszej formie, przyda im się odpoczynek i chwila medytacji dla uspokojenia myśli. Od piątku odczują przypływ weny i energii. W weekend będą miały mnóstwo okazji, by świetnie się bawić z przyjaciółmi.

Rak

Raki w pierwszych dniach tego tygodnia mogą oczekiwać wzmożonego życia towarzyskiego oraz wielu kontaktów w sprawach zawodowych. Od środy będą miały dobry nastrój, będą uciekać w marzenia, a niektóre z nich mogą się zakochać na romantyczny i sentymentalny sposób. W piątek spadną z chmur na ziemię, mogą być przez to rozdrażnione, poirytowane i weekend nie zapowiada się zbyt ciekawie.

Lew

Lwy w pierwszych dniach tygodnia będą błyszczeć w każdej sytuacji, a zwłaszcza w kontaktach międzyludzkich. Będą bardzo komunikatywne, mogą rozwiązać trudne sprawy, które wydawały się nierozwiązywalne. Od środy będą miały mniej pola do popisu, ważniejsze będzie życie wewnętrzne, co może je nudzić. Od piątku będą pełne energii i weekend spędzą w ciekawy sposób.

Panna

Panny na początku tygodnia będą nastawione intelektualnie, rozwiążą wszelkie problemy natury technicznej, ale mogą czuć się zmęczone kontaktami z ludźmi. Od środy będą miały okazję wyciszyć się, pracować w spokoju, a w sprawach uczuć mogą liczyć na szczęśliwe dni. Od piątku odżyją, nabiorą energii i zamarzy im się weekend na świeżym powietrzu i uprawianie sportów.

Waga

Wagi od poniedziałku będą miały dobry humor, będą bardzo towarzyskie i komunikatywne, w pracy będą rzucać świetnymi pomysłami i rozwiązaniami. Będą nastawione romansowo i samotne Wagi mogą trafić na swoją drugą połowę. Od środy mogą być nieco rozkojarzone, mogą mieć problemy z podejmowaniem decyzji. W weekend będą podekscytowane, dobrze zrobi im ruch i sport.

Skorpion

Skorpiony rozpoczną tydzień w złym humorze, męczyć je będą kontakty z innymi ludźmi, wszystko będzie je denerwować. Od środy powinny zdać się na swoją intuicję, będą nastawione empatycznie i uczuciowo, będą miały dobry czas dla miłości. Od piątku zmierzą się z przeciwnościami z dobrym efektem, ale powinny uważać na wydatkowanie energii. W weekend najbardziej będzie je pociągać ruch.

Strzelec

Strzelce na początku tygodnia będą wyjątkowo potrzebować wolności i swobody. Będą też bardzo towarzyskie i pełne inwencji oraz spragnione kontaktów z ludźmi. Od środy mogą poczuć się przygnębione, opadną z sił, mogą mieć problemy ze zdrowiem. Jednak od piątku wrócą im siły, będą pełne energii. W weekend zajmą się sportem, wyjadą gdzieś, będą spędzać czas z przyjaciółmi.

Koziorożec

Koziorożce w pierwszych dniach tygodnia mogą mieć problemy w kontaktach z innymi, ale jeśli przezwyciężą złe nastawienie, to mogą nawiązać korzystne więzi zawodowe. Od środy będą mogły odpocząć, zająć się na spokojnie pracą, nikt nie będzie im przeszkadzał. Będą też miały dobry czas w miłości. Od piątku mogą być nerwowe i podrażnione i weekend zapowiada się mało relaksowy.

Wodnik

Wodniki na początku tygodnia będą wyjątkowo ożywione, ich pomysły zyskają uznanie, będą aktywne intelektualnie. Powinny jednak mniej plotkować. Od środy mogą czuć się przytłoczone nadmiarem emocji innych ludzi, brakować im będzie rozmów, w których czułyby się rozumiane. Od piątku mają dobry czas dla pracy, energia będzie je rozpierać. Weekend spędzą wśród ludzi, w ruchu.

Ryby

Ryby rozpoczną tydzień w nastroju empatii do ludzi, będą miały nastawienie idealistyczne i humanitarne. Od środy będą miały czas dla siebie. Działać będą pod wpływem intuicji, której powinny zaufać, szczególnie, gdy ktoś będzie im proponował wspaniały interes. Od piątku zajmą się przede wszystkim sprawami doczesnymi. W weekend chętnie wyjadą, najchętniej nad wodę.