Jak Ilona Felicjańska spędza święta?

Modelka planuje spokojne i rodzinne święta Bożego Narodzenia. Razem z mamą i synami zamierza ubrać dużą choinkę, a w wigilię wziąć udział w pasterce. Nie ma natomiast planów na sylwestra – jej zdaniem jeśli w ciągu całego roku prowadzi się udane życie towarzyskie, to sylwester traci magię i odczuwa się mniejszą potrzebę zabawy.

Jak Ilona Felicjańska spędza święta? Facebook Ilony Felicjańskiej
Jak Ilona Felicjańska spędza święta? Facebook Ilony Felicjańskiej

Ilona Felicjańska jest zwolenniczką tradycyjnego spędzania Bożego Narodzenia, a więc w otoczeniu najbliższej rodziny. Tegoroczne święta, jak każde inne, spędzi więc z synami u swojej mamy.

Oczywiście z choinką największą jak się da, z prezentami takimi, na jakie będzie nas stać. Bo to nie chodzi o to, żeby ten prezent był bardzo drogi, ale żeby był od serca. Będzie pasterka, będzie śpiewanie kolęd – mówi Ilona Felicjańska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Modelka nie ma natomiast jeszcze planów na tegorocznego sylwestra. Kiedyś uważała, że w ostatnią noc w roku koniecznie trzeba się bawić na imprezach lub balach. Dziś twierdzi, że im jest starsza, tym mniejszy odczuwa przymus zabawy w sylwestra.

Mam wrażenie, że jeżeli w ciągu roku spotykamy się z przyjaciółmi, spędzamy przyjemnie czas, to ten sylwester przestaje mieć taką magię, a może to po prostu kwestia wieku – mówi Ilona Felicjańska.

Zdaniem modelki w ciągu całego roku jest wiele innych, równie dobrych okazji do świętowania i zabawy.