Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali?

Jeśli chcesz mieć urlop zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz – ta książka jest dla Ciebie. Jeśli chcesz porzucić monotonny, 8-godzinny tryb pracy – ta książka jest dla Ciebie. Jeśli chcesz zacząć pracować na swój sukces i przestać wreszcie pracować na sukcesy innych – ta książka jest dla Ciebie.

Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali?

To nie jest książka podróżnicza. Wyspa Bali jest metaforą wspaniałego życia bez zmartwień. Wcale nie trzeba gdziekolwiek wyjeżdżać, aby żyć w poczuciu szczęścia i wolności, bez nieustannej walki o pieniądze. Książka motywacyjna, którą trzymasz w rękach, w 20 rozdziałach zawiera klucz, który może stać się bezcenną motywacją do działania. Może trybik, w który wpadłaś/eś jest efektem pewnych narzuconych praw, które wcale nie działają na Twoją korzyść? Może jesteś w stanie „góry przenosić” i osiągać już teraz to, o czym skrycie marzysz, ale ktoś wpoił Ci, że nie masz ku temu odpowiednich umiejętności? Zmień to i pokaż, że potrafisz!

Chcę Was upewnić w przekonaniu, że to działa. Wdrożenie tych wszystkich zasad sprawiło, że jestem osobą wolną, która robi to, co kocha, która nie jest ograniczona 8-godzinnym trybem pracy i 20 dniami urlopu na cały rok. Przebudzenie pozwoliło mi wyrwać się z machiny, która nie pozwala na czerpanie pełnej radości z życia, a która nakazuje bieg przez płotki bez możliwości wytchnienia i zatrzymania się. –mówi autorka.

O Autorce

Joanna Szczepaniak-studiowała na takich kierunkach, jak dziennikarstwo, turystyka i dietetyka. Pracowała w wielu korporacjach, redakcjach i agencjach kreatywnych, ale dopiero praca na własny rachunek stała się dla niej przepustką do szczęścia i wolności. Jej największą pasją jest pisanie, w tej roli spełnia się od najmłodszych lat. Obecnie pracuje nad trzecią książką. Na co dzień od 10 lat prowadzi lifestyle’owego bloga Must Have Fashion (musthavefashion.pl).