Jakie auta do ślubu wybierają celebryci?

Ślub to niewątpliwie najpiękniejszy dzień w życiu. Decydując się na zorganizowanie przyjęcia należy pamiętać o kilku bardzo ważnych rzeczach.

The bride and groom have fun behind the wheel of retro car. Wedding
Jakie auta do ślubu wybierają celebryci?

Przede wszystkim trzeba ustalić budżet. Dzięki temu będziemy wiedzieć na co możemy sobie pozwolić. I choć to pewnie niemożliwe, to nie stresować się i przeżyć ten dzień tak, jak sobie wymarzyliśmy.

Samochody do ślubu wybierane przez celebrytów

Ślub znanych osób jest zawsze wielkim wydarzeniem i przyciąga uwagę zarówno kolorowych pism, jak i telewizji czy internetu. Gwiazdy na co dzień wybierają luksusowe samochody, co świadczy o ich pozycji w społeczeństwie. A czym jeżdżą do ślubu? Na luksusowe auto postawiła najpopularniejsza trenerka w Polsce, Ewa Chodakowska i wybrała czarne Audi. Michał Wiśniewski, piosenkarz i lider zespołu „Ich Troje” na ślub z Dominiką Tajner pojechał Lexusem LS. Mercedesa Maybacha na ślub z „Perfekcyjną panią domu” wybrał Radosław Majdan.

Auto ślubne, którym jedziemy do kościoła i na salę powinno być wygodne, eleganckie i bezwaryjne. Ważne, aby samochód pasował do klimatu wesela i odzwierciedlało nasz gust. Jeśli cenimy sobie oryginalność warto zainteresować się nietypowem pojazdem. Niektórzy celebryci, chcąc dłużej pozostać w pamięci, stawiają na oryginalność. Miss Polski z 2010 roku, Rozalia Mancewicz, podjechała pod kościół bryczką zaprzężoną w cztery białe konie. Natomiast założyciel takich zespołów jak: Virgin, Video oraz Volver – Tomasz Lubert- wybrał na ten dzień dorożkę. – komentuje Ewa Sztuczka z portalu auta-wesele.pl.

Gwiazdy wybierają również zabytkowe auta. Aktorka znana z serialu „Barwy szczęścia” Katarzyna Zielińska postawiła na Rolls-Royca Silver Cloud w kolorze białym. Również jeden z najpopularniejszych bliźniaków serialowych, Marcin Mroczek, pojechał do ślubu zabytkowym autem. Wybrał on malinowego Mercedesa.

Podstawowe wydatki ślubne

Pierwszą rzeczą jaką powinniśmy zrobić jest znalezienie miejsca, w którym będzie odbywać się wesele. W zależności od wielkości miejscowości za tzw. „talerzyk” zapłacimy w granicach 120-300 zł. Im większe miasto tym niestety cena jest wyższa. Kolejny koszt związany jest z wyborem fotografa i kamerzysty. Cena zależy od lokalizacji, pozytywnych opinii na temat danego usługodawcy, jakości sprzętu, doświadczenia, a także zakresu oferowanych usług. Za podstawowy pakiet zapłacimy około 1200- 2500 zł. Zawiera on zdjęcia ze ślubu, wesela, pleneru oraz film. Dodatkowo możemy zdecydować się na teledysk ślubny, podziękowania dla rodziców w formie filmu, dodatkowego kamerzystę czy też ujęcia z wykorzystaniem drona. W takim wypadku koszt może wzrosnąć aż do 6000 zł! Do wydatków trzeba doliczyć również oprawę muzyczną, bez której wesele to nie wesele. Możemy wybrać dj-a lub zespół. Cena tego pierwszego, w zależności od popularności, oscyluje w granicach 2000-3000 zł, a zespół kosztuje nawet 5000 zł. Wybór należy do nas. Czytaj także: Koszty ślubu i wesela – czyli jak przygotować się finansowo na duży wydatek.

Ubiór państwa młodych zależy od gustu i kwoty, jaką jesteśmy w stanie na ten cel przeznaczyć. Wybierając model sukni z poprzedniej kolekcji zapłacimy około 1500 zł. Natomiast garnitur można „upolować” w promocji za 500 zł. Jeśli możemy sobie pozwolić na większy wydatek to znajdziemy suknię także w kwocie 6000 zł, a garnitur w cenie 2000 zł. Do podstawowych wydatków ślubnych zaliczyć trzeba również obrączki, kwiaty oraz wypożyczenie auta, które przewiezie nas do kościoła i na salę ślubną. Ich koszt to kolejno ok 2000 zł, 400 zł oraz 350 zł.

 

Artykuł sponsorowany