Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska zagrają w horrorze!

Młode gwiazdy zagrają nastolatki uzależnione od internetu. Jak sobie poradzą z nowym wyzwaniem?

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska zagrają w horrorze! Foto. Facebook @wlesiedzisniezasnienikt

Polskie horrory zazwyczaj nie zyskują uznania publiczności i krytyków. Złą passę tego gatunku przełamał nagrodzony rok temu w Gdyni „Wilkołak”. Już niebawem na ekrany kin wejdzie kolejny horror, w którym zagrają gwiazdy młodego pokolenia – Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska. Produkcja Bartosza M. Kowalskiego o tytule “W lesie dziś nie zaśnie nikt” opowiada o grupie nastolatków uzależnionych od technologii, którzy w ramach ,,detoksu” trafiają na „obóz offline”. Niestety wspólna wędrówka po lesie nie zakończy się zgodnie z planami jej organizatorów. Bohaterowie będą musieli stoczyć prawdziwą walkę na śmierć i życie! W obliczu sytuacji krańcowych odkryją czym jest prawdziwa miłość, przyjaźń i poświęcenie.

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska wystąpią po raz pierwszy w filmie tego gatunku. Obie na profilach społecznościowych pochwaliły się fanom nowym wyzwaniem zamieszczając zdjęcia z planu zdjęciowego:

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska zagrają w horrorze! Foto. Instagram juliawieniawa
Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska zagrają w horrorze! Foto. Instagram wiktoria_gasiewska

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska uchodzą za jedne z najbardziej wpływowych gwiazd młodego pokolenia. Ich udział w “W lesie dziś nie zaśnie nikt” może zapewnić produkcji rozgłos i wysoką frekwencję w kinach. Same aktorki będą miały zaś szansę zaprezentować talent aktorski w nieco innym charakterze niż zazwyczaj. Obok nich w produkcji zagrają również m.in. Gabriela Muskała, Mirosław Zbrojewicz i Stanisław Cywka. Premierę horroru zaplanowano ,,w piątek trzynastego” 2020 roku.

Wpis znaleziono dzięki:

- Julia Wieniawa

- Wiktoria Gąsiewska

- “W lesie dziś nie zaśnie nikt”