Kanye West i Julia Fox rozstali się. Raper próbuje wrócić do byłej żony?

Reprezentant aktorki potwierdził, że po około miesięcznym romansie para postanowiła zakończyć swój związek. Ye walentynki spędził na wysyłaniu róż byłej żonie.

Kanye West i Julia Fox rozstali się
Kanye West i Julia Fox rozstali się. Raper próbuje wrócić do byłej żony? Foto Instagram @kanyewestaurant_

Kanye West i Kim Kardashian przez lata byli jedną z najczęściej opisywanych par show biznesu. Kiedy w 2021 roku do mediów dotarła wiadomość, że małżeństwo się rozwodzi, wyglądało na to, że byłych partnerów łączyć będzie jedynie ich czwórka wspólnych dzieci – córki North i Chicago oraz synowie Saint i Psalm. Tym bardziej, że celebryci szybko ponownie postanowili zacząć randkować. Kim Kardashian od pewnego czasu spotyka się z komikiem Petem Davidsonem. Natomiast rapera od początku 2022 roku zaczęto łączyć ze znaną z filmu „Nieoszlifowane diamenty” aktorką. Jak się jednak okazało, nie był to długotrwały związek. Jak potwierdził reprezentant celebrytki, Kanye West i Julia Fox rozstali się.

Kanye West i Julia Fox

Kanye West i Julia Fox poznali się w sylwestra. Para szybko zaczęła randkować. Już po około tygodniu gwiazdy oficjalnie potwierdziły, że są ze sobą. Nowy związek rapera wzbudził wiele wątpliwości, gdyż wydawało się, że muzyk nie tak dawno zamierzał walczyć o swoją byłą. Tym bardziej, że mimo iż Kardashian wniosła pozew o rozwód już w lutym ubiegłego roku, to jak na razie w sprawie nie zapadł ostateczny wyrok. Przez kilka tygodni wyglądało na to, nowa dziewczyna artysty może oznaczać pogodzenie się Ye z rozstaniem z żoną. Jak się jednak szybko okazało, związek z Fox nie powstrzymał Westa od walczenia o utraconą miłość.

Zobacz także: Kanye West i Julia Fox oficjalnie są razem

Kanye kontra Pete

Kanye West udziela się ostatnio bardzo aktywnie w mediach. Jego wpisy i wypowiedzi dotyczą głównie dwóch tematów – rodziny oraz nowego związku byłej partnerki. Z jednej strony Ye deklaruje, że będzie walczył o miłość Kim. Na społecznościowych platformach prosił też Boga, by dopomógł mu w zjednoczeniu z żoną i dziećmi. Z drugiej raper atakuje zarówno Kardashiankę, jak i jej obecnego ukochanego. Muzyk oskarżył influencerkę o utrudnianie mu kontaktu z dziećmi, złe metody wychowawcze, a nawet o próbę porwania ich czteroletniej córki Chicago. W ostatni weekend oberwało się również Pete’owi Davidsonowi. W zamieszczonych na Instagramie wpisach, z których większość została już usunięta, Kanye rzucił w stronę komika obelgę, a także przywołał spekulacje i plotki dotyczące Davidsona sprzed kilku lat. Oskarżył go też o zrujnowanie rodziny Kardashian-West.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ye (@kanyewest)

Róże dla Kim

Niedługo po ukazaniu się tyrady Kanye’go Westa media obiegła informacja, że raper rozstał się z dotychczasową dziewczyną, Julią Fox. Sam muzyk nie wydawał się tym faktem zbytnio przejęty – na walentynki miał bowiem inne plany. Podczas gdy Kim Kardashian i Pete Davidson wybrali się na romantyczną randkę, by świętować dzień zakochanych, Ye wysłał ciężarówkę pełną róż… swojej byłej partnerce. Jak podało E! News, Kim i jej nowy chłopak starają się ignorować medialne zagrywki rapera.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez E! News (@enews)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez TMZ (@tmz_tv)