Kate Hudson ponownie się zaręczyła!

Aktorka ma za sobą burzliwe związki. Czy zaręczyny z aktualnym partnerem okażą się strzałem w dziesiątkę?

Kate Hudson zaręczyła się
Kate Hudson ponownie się zaręczyła! Foto Instagram @katehudson

Kate Hudson zaręczyła się z Dannym Fujikawą, z którym jest w związku od pięciu lat. Owocem miłości dwójki zakochanych jest córka Rani. Aktorka pochwaliła się pierścionkiem na Instagramie. Czy termin ogłoszenia zaręczyn był przypadkowy?

Kate Hudson zaręczyła się po pięciu latach związku

Wspaniałą informacją kobieta podzieliła się z obserwatorami 13 września. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z narzeczonym w okalającej ich pięknej scenerii. Aktorka położyła rękę na piersi partnera tak, aby wszyscy mogli zobaczyć jej zaręczynowy pierścionek. W opisie dodała: Chodźmy! 👰‍♀️💒 . Pod postem pojawiły się gratulacje od wielu znanych osób m.in. Sary Foster czy Niny Dobrev. Można uznać, że publikacja tej wiadomości akurat 13 września nie była przypadkowa. Tego samego dnia odbyła się Gala Met 2021, na którą aktorka dostała zaproszenie. Możliwe, że tym działaniem chciała uprzedzić fotoreporterów, którzy i tak wypatrzyliby na jej dłoni pierścionek.

O przyszłych małżonkach

Aktorka swoją karierę rozpoczęła debiutem w 1998 roku w filmie Desert Blue, jednak największą sławę przyniosła jej rola Penny w produkcji pt. U progu sławy, dzięki której otrzymała nominację do Oscara. Od 2000 do 2007 roku była żoną Chrisa Robinsona, jednego z założycieli grupy The Black Crowes, z którym ma syna Radera. Po rozstaniu z muzykiem, związała się z Matthew Bellamym, a owocem ich miłości jest syn Bingham.

Obecny partner gwiazdy, Danny Fujikawa, to także muzyk – gitarzysta i wokalista zespołu Chief. Oprócz tego, w 2013 roku założył wytwórnię płytową Lightwave Records, której jest właścicielem. Z Kate znają się bardzo długo, a związek jest skutkiem wieloletniej przyjaźni. W 2018 roku na świat przyszło ich pierwsze wspólne dziecko – Rani Rose.