Konkurs: „Jak Twoim zdaniem wygląda idealny męski zarost?”

Konkurs trwa od 14 sierpnia do 28 sierpnia do godziny 23:59.

Konkurs : „Jak Twoim zdaniem wygląda idealny męski zarost?”

Wygraj golarkę foliową Style Series F3 dla swojego mężczyzny! 

Moda na brodę czy też bujny zarost trwa już dłuższy czas i nie zapowiada się, aby miała się skończyć. Rodzajów stylizacji bród jest bardzo wiele. Chociaż mają gamę różnic, łączy je przede wszystkim to, iż do ich wykonania potrzebny jest profesjonalny sprzęt. Wśród liderów producentów maszynek do strzyżenia, jedną z czołowych pozycji- nieustannie, zajmuje marka Remington.

Jeśli Twój mężczyzna ma wrażliwą skórę, a dodatkowo ważne jest dla niego dokładne strzyżenie, perfekcyjnie sprawdzi się urządzenie z foliowym ostrzem. Golarka foliowa Style Series F3 łączy łatwość użycia z najnowszą technologią golenia oraz innowacjami. Jest idealna dla każdego mężczyzny, który chce ogolić trudno dostępne miejsca. Dodatkowo zawiera podwójne, niezależne folie Flexing Foils, które pomagają dopasować się do konturów twarzy. Po każdym 4- godzinnym ładowaniu, golarka pracuje aż 40 minut. Kolejnym atutem urządzenia jest mini, precyzyjny trymer, który służy do dokładnej stylizacji, dając możliwość dbania o detale.

Zadanie:

Napisz pod tym artykułem „Jak Twoim zdaniem wygląda idealny męski zarost?”
Nagrodzimy dwie najciekawsze odpowiedzi!

Nagrody:

 • Dwie golarki foliowe Style Series F3

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

  Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i wspólną zabawę, postanowiliśmy nagrodzić:
 • Weronika
 • Kamil P.

Gratulujemy!

  • Prosimy przesłać dane adresowe na adres mailowy: konkurs@obcasy.pl w temacie „ „Jak Twoim zdaniem wygląda idealny męski zarost?” z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych wg zmian RODO.

Wpis znaleziono dzięki:

- Golarka

- Remington

- Mężczyzna

 • Mariusz Kosowski

  Od zawsze goliłem się codziennie, ale nadszedł dzień, kiedy w wieku prawie 40 lat zachorowałem na ospę. Z uwagi na charakter choroby nie mogłem się golić. Wpadłem wówczas na pomysł, że codziennie będę się fotografował i obserwował swoją brodę. Po trzech tygodniach miałem 21 fotografii. Siedliśmy z żoną i synem nad zdjęciami i każdy miał wybrać to, na którym jego zdaniem wyglądam najlepiej. Wynik był jednogłośny, w trzecim dniu wyglądałem najlepiej. Od tego czasy często mam taki zarost, dokonuję tylko lekkiej korekty linii zarostu na policzkach. Teraz mój zarost robi się lekko szpakowaty i muszę powiedzieć, że nieźle to wygląda.

 • Kolorowe Skarpetki

  Moim zdaniem idealny męski zarost powinien być przede wszystkim zadbany, czyli równo przystrzyżony i symetryczny. Najbardziej podoba mi się taki stylizowany na dwudniowy. Włoski nie wchodzące w skład stylizacji brody powinny być starannie wygolone. Zarost powinien być czysty i odpowiednio pielęgnowany. Co ważne, nie każdemu zarost pasuje, co zależy od urody danej osoby, kształtu jej twarzy, czy koloru włosów (rude brody nie są szczególnie atrakcyjne).

 • Barbara Dzi

  idealny zarost to taki który nie rzuca się w oczy ale pięknie uzupełnia całą twarz danego mężczyzny, idealny zarost to zarost przede wszystkim zadbany i pielęgnowany na codzień

 • Ma Dzia

  Idealny męski zarost to zarost 3-dniowy. Nie jest on kłujący, mężczyzna dotykając Twojej szyi lub policzka muska Cię delikatnie zarostem nie powodując podrażnienia skóry. Powoduje on również, że osoba go posiadająca wygląda bardziej męsko, dojrzale i odrobinę niegrzecznie 🙂

 • Marcin

  Idealny męski zarost wygląda najlepiej jak go na mojej twarzy nie ma. Twarz jak pupcia niemowlaczka. Mężczyzna wygląda wtedy młodziej i wygląda na zadbanego.

 • Tamara Jaśkiewicz

  Według mnie idealny zarost u mężczyzny to taka delikatna Bródka wtedy wygląda bardzo męsko. Mój ukochany czesto się goli dba o siebie i wygląda bardzo dobrze jest zadbany a taka golarka byłaby doskonałym prezentem dla Marka na urodziny bo niedługo ma urodziny

 • Weronika

  Idealny męski zarost to idealny balans między "dbam o siebie" a "dopiero wyszedłem z lasu, rąbałem tam drewno przez tydzień i polowałem na wilki". Idealny męski zarost ma sprawić, że kobieta nie będzie się zastanawiać "ciekawe jakiej odżywki używa", ale "boże, spraw, niech on do mnie podejdzie". Idealny męski zarost podkreśla charakter mężczyzny, wydobywa z niego testosteron i powagę/odwagę, nie ujmując mu młodej werwy. Idealny męski zarost to taki, gdzie nawet babcia nie mówi, żebyś się ogolił 😉

 • Adelina Storczyk

  U mężczyzny zarost styl definiuje,
  sprawia, że facet na salonach bryluje.
  Mój wybór pada na brodę drwala,
  która każdą kobietę szybko z nóg powala.
  Majami z "Pitbulla" na przykład taką nosi,
  o powodzenie u płci pięknej nie musi się prosić.
  Gładka męska buźka jest dawno niemodna,
  przystrzyżona na drwala bardzo seksowna.
  Na zero golą się tylko naiwniaki,
  myślą, że przyciągną ponętne kociaki.
  Kilkudniowy zarost to elegancji braki,
  za to styl na drwala jest nie byle jaki! 😀

 • Łukasz

  Męski zarost akceptowalny może być tylko na nogach! Wg mnie twarz jest zbyt wrażliwa… Dodatkowo gdy widzę jak ktoś wcina obiad i jego kawałki "chowa na później" pod nosem …..Jak dla mnie słabe miejsce na przetwory 🙂 Gładka i miekka, nakremowana twarz to jest to!

 • Beata

  Idealny zarost męski regularny jest i miękki
  Ma w imagu swoim styl – nie przeszkadza wcale
  mi! Bo mężczyzna, który wie, że o zarost dba się
  zawsze będzie urokliwy – widok taki dla mnie miły!

 • Krzysztof Cichal

  Idealny zarost dla każdego jest idealny inaczej. To taki , w którym mężczyzna czuje się najlepiej, czy masz brodę do pasa, czy podkręcone wąsy, najważniejsze jeśli sam się w tym dobrze czujesz, a golarka Remington na pewno może tylko pomóc w uzyskaniu idealnego efektu.

 • Anna Stalmach

  Taki, jaki jemu się podoba! To najważniejsze, żeby on się w nim dobrze czuł. No i może trochę taki, żeby nie dziubał jak daje buziaki!

 • Wiesław Cyckiewicz

  Zostaw ciut niedogolone,
  Aby brodą drapać żonę.
  Musi poczuć to niestety…
  Czym się różnisz od kobiety.
  Kawał z brodą w mej ocenie
  I chłop z brodą dziś są w cenie!
  I tu płynie taka rada
  Życie jest jak "Familiada"
  Więc kto chce, niech jej posłucha
  Chociaż brzmi jak dobry suchar,
  Ale w życiu bywa teraz…
  Żona goli Cię… do zera,
  Mimo braku Twojej zgody
  Z Twojej kasy, a nie z brody!

 • Wojtek Wojdyła

  Idealny męski zarost to taki, który ma równomierny kolor i jest gęsty. Ja osobiscie mam problem z tym pierwszym o ile broda jest ciemna jednak wąś jest troche przejasniony ;P 🙂

 • nia cin

  Idealny męski zarost wygląda najlepiej na pewnym siebie, szczęśliwym, zadowolonym mężczyźnie. Jeden lubi więcej inny mniej. Bawmy się 🙂

 • Idealny męski zarost dodaje uroku, jest seksowny i pozostaje w pamięci. Nie kojarzy się z zaniedbaniem. Zamiast tego widząc faceta w idealnym zaroście myślimy: "sexi". Zadbany, idealny zarost podkreśla wygląd, dodaje piękna, jest idealnie dobrany do kształtu twarz.

 • Andżelika

  Idealny męski zarost nie może być przerzedzony. Musi być gęsty i ciemny. Niedopuszczalne jest, aby pozostawić go samego sobie. Musi być regularnie podcinany, równy i zadbany. Dodawać twarzy charakteru, a nie niechlujstwa.

 • Emilia Skiba

  Idealny męski zarost? Jest coś takiego w brodzie, co sprawia, że miękną mi kolana. Typ drwal. Męski, seksowny, taki który jedną ręką rąbie drewno, a drugą łapie Cię, gdy mdlejesz od nadmiaru testosteronu unoszącego się w powietrzu. Gdy przytula się do Mnie poznaję go po specyfice drapania … Aż przechodzą mnie dreszcze. Jego broda wygląda idealnie kiedy biegnie rano po bułki i kiedy wieczorem wkłada garnitur. Broda, nie bródka. Drwal … mój drwal. Wychodząc z jeziora przeczesuje dłonią brodę, w której lśnią krople wody. Tak, pałam niesamowitą miłością do takiej właśnie brody. Jeszcze większą, do mojego męża, który siekierkę i trapery odwiesił na gwóźdź w szopie i wszystkich zachwyca licem gładkim jak pupcia niemowlaka. Ach, brodo gdzie jesteś?

 • Weronika Jamowska

  Idealny męski zarost ma przyciągać wzrok kobiety, być gęsty, z pewnością zadbany,idealnie wyprofilowany, by widać było, że mężczyzna dba o siebie.

 • lucek10

  Chyba każdy zgodzi się ze mną, ze zarost jest częścią nas, mężczyzn. Jest to więc kwestia bardzo indywidualna. Lubisz iść za aktualną modą czy stawiasz zdecydowanie na własny styl i indywidualność? Może nawet uwielbiasz iść "pod prąd"? Chętnie poświęcasz dużo czasu na pielęgnację swojego wizerunku, czy raczej jesteś minimalistą, który zrobi tylko to, co konieczne? W dziedzinie zarostu znajdź swoje najlepsze rozwiązanie! Po pierwsze, wybierz to, w czym czujesz się najlepiej! Drugą rzecz, jaką radze zrobić, to zapytać innych. Potraktuj to jako dobrą zabawę i zapytaj rodzinę lub znajomych. Zakładam, ze szczerze ocenią trafność Twojego wyboru. Jeśli powiedzą "tak, jest Ci z tym do twarzy (!!!), to masz prawo być pewnym, że Twój zarost jest idealny.

 • smiga

  Idealny męski zarost, to ten, który jest na moim partnerze. Jego szczęśliwy uśmiech na Karaibach rekompensuje mi brak zarostu w czasie wakacji i sprawia, że nie wygląda na 29 lat, a na dużo młodszego surfera. W domu, z racji branży, z trzydniowym, równym wygląda o wiele doroślej i niezwykle seksownie. Najważniejsze, żeby skór twarzy była zdrowa, a zarost dobrze przystrzyżony. Każdy facet wygląda wtedy dobrze 😉

 • Alicja

  Idealny zarost istnieje…
  Dziś gładki jak aksamit i mięciutki jak puszek, zatapiam się w nim
  Jutro twardy i ostry, może mnie podrapać.
  Zawsze błyszczący i pachnący.

  O zarost swój dbaj
  A życie zamieni się w raj

 • Marcin Dębowski

  Idealny zarost powinien być:nie za długi,nie za krótki,taki w sam raz,golenie powinno być przyjemnością a nie udręką

 • Urszula88

  Idealny męski zarost jest jak ryba najeżka – z jednej strony słodki, delikatny i uroczy a z drugiej kolczasty, drapiący i drapieżny. Zarost powinien definiować mężczyznę – być męski, zadbany i systematycznie pielęnowany. To właśnie odpowiedni zarost kusi, nęci i czaruje niewiasty oraz nadaje im anielskiego wymiaru wprost do męskiego raju.

 • Witold Jaroszewicz

  Idealny męski zarost jest jak perski dywan szykownie utkany, co zdobi salon z kominkiem, idealny męski zarost kocha mężczyznę całym swym włochatym sercem, bo wie, że i mężczyzna go kocha…
  …idealny męski zarost:
  …nie szeleści kiedy mężczyzna przewraca się z boku na bok podczas snu…
  …porannej owsiance co próbuje się w niego wplątać mówi stanowcze "Precz"…
  …zimą wyłapuje smog zanim ten przedostanie się do płuc…
  …jest pewny siebie, bo wie, że bez niego mężczyzna to taki wyrośnięty bobas…

 • Magdalena Jandzińska

  Wszystkie o tym wiemy, że idealny zarost, to ten trzydniowy. Trochę niegrzeczny, ale jednak elegancki, z jednej strony "niechlujny", z drugiej seksowny. Taki zarost ma idealny facet: taki łobuz, ale gentelman, kiedy trzeba. Takich kochamy <3

 • karolina

  Idealny męski zarost to zarost zadbany. Wielu mężczyzn sądzi,że wystarczy że rośnie i jest długie!Helo faceci to nie o rozmiar chodzi ,a o troskę,o uczucie które wkładacie,o sympatie jaką ją darzycie. Nie,nie lubimy być drapane brodą,która wygląda jakby piorun w rabarbar strzelił. Każdy z Was jest wyjątkowy,ma inny kształt twarzy, inne owłosienie,inny kolor karnacji,inny charakter,a broda powinna byc dopasowana do Was-indywidualnie. Dlatego wykorzystaje już fakt,że Wam coś rośnie,i zadbajcie odpowiednio o owłosienie na twarzy.A broda będzie Waszą wizytówką, niezależnie od kształtu i długości,najważniejsze że będziecie się w niej czuli wyjątkowo dobrze i swobodnie. Niech Was rośnie!

 • Paulina Mieszczak

  Sama takowego nie posiadam, ale nie mam nic przeciwko, mało tego – męskim zarostom, a szczególnie brodom mówię zdecydowane "tak"! Jednak każda broda musi być:
  1. Myta, bezwarunkowo, bo broda a'la radosny kloszard spod mostu nie przejdzie,
  2. Czesana – resztki klopsików i makaronu w zaroście nie są fajne, na taki lunch nas na pewno nie wyrwiecie:P
  3. Regularnie przycinana, a nie rosnąć samopas – nie każdy mieszka w domku i ma trawnik do koszenia, więc można się tutaj wykazać elegancko i równo przyciętym zarostem 😀

 • Andrzej Jany

  Żeby zarost możn abyło uznać za atrakcyjny, musi, po prostu musi być zadbany.Niezadbanego w ogóle nie biorę pod uwagę. Jaki zarost jest najlepszy? Dużo zależy od okazji i stylu życia. Na „luźniejsze” okazje typu spotkanie w gronie przyjaciół wybieram kilkudniowy zarost. Na bardziej „oficjalne” spotkania (śluby i inne ważne uroczystości), gole się tak gładko, że nie pozostaje ani jeden
  włosek. Mam taką pracę, że na co dzień mogę sobie pozwolić na fajnie wyglądający zarost (trochę dłuższe bokobrody). Tak więc ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bo ile ludzi,
  tyle opinii (a czasem nawet więcej;)).

 • arturionidas

  Z – zarost mojego mężczyzny jest :
  A – asymetryczny do jego ciała
  R – romantyczny gdy delikatnie muska mnie po szyji
  O – ostry po kilku dniach jak piła
  S – standardowy jak u każdego mężczyzny
  T – tajemniczy bo ma w sobie to coś co mnie przyciąga.

  M – malowniczy jak z portretu amerykańskiego biznesmena ,
  O – oszałamiający pod każdym względem,
  J – jedyny w swoim rodzaju
  E – estetyczny bo zawsze czysty
  G – geniany w każdej minucie
  O – olśniewający z daleka

  M – mega trzydniowy zarost TO NIE U MOJEGO Męża
  mĘ – ża zarost jest modny
  Ż – żaden dzień nie zmieni mojego męża bo zawsze atrakcjynie wygląda
  A – atrakcyjny mężczyzna to taki , którego ZAROST odróżnia go od chłopców i jest symbolem męskości jak MÓJ KOCHANY MĘŻUŚ!!!!

 • Anna Kantorska

  Piątek wieczór dziś wypada,
  i świat żegnam, dupa blada,
  będzie z Pana brody jego,
  życie włosa do niczego.

  Cóż się stało już sobota,
  Pan się chyba trochę mota?
  Co się dzieje, włos wciąż żyje
  Pan ogolił tylko szyje.

  Patrzy w lustro, się podziwia,
  głupie miny też wydziwia,
  kupił nawet grzebień sobie,
  czesze włosa w każdej dobie.

  Się też w lustrze przypatruje,
  żadnej skazie nie daruje,
  głaszcze mnie też tak czasami,
  teraz piękno będzie z Nami!

  Broda cudnie Nam dojrzewa,
  gdy słoneczko tak przygrzewa,
  bo w promieniach złotej wiosny,
  każdy jeden włos radosny.

  Brodacz, dorwał też dziewoję,
  trochę się już o Nas boję,
  lecz on jej powiedział szczerze,
  “Broda zawsze”. Ja mu wierze.

  I się tak wozimy wspólnie,
  ona go całuje dumnie.
  A My włosy na tej brodzie,
  Nadajemy rytmy modzie.

 • Eluńka

  Stoję przed lustrem – Co to za bródka?
  trochę niechlujnie, tak dziwnie krótka
  Trochę na Boba baki zrobione
  nieład totalny, włos w inną stronę

  Chcę być tak piękny jak nasz Kubica
  krótko, szlachetnie, ciut na Kmicica
  Nie chcę hodować brody już więcej
  chciałbym golenie wziąć w swoje ręce!

  Za kółkiem chciałbym czuć się swobodnie
  schludny zarościk, wygodne spodnie
  I wtedy włos mi z … brody nie spadnie
  design na twarzy, ślicznie i ładnie

  Golenie szybkie, krótko po bokach
  i nie ma mowy o głupich lokach
  Krótko, wygodnie i komfortowo
  styl? To na drwala, iście wzorowo!

  I to jest wizja mojego męża
  brakuje ino do golenia oręża:)

 • Anna Bal

  Idealny męski zarost musi sprawiać wrażenie, że jago właściciel ma go pod kontrolą 😉
  NAwet szelmowska broda, z ciut za długim słosem będzie dobrze wyglądała, jak jest zadbana.
  Teraz jest dostępnych mnóstwo sprzętów i kosmetyków do pielęgnacji zarostu. Musi być też dopasowana do twarzy, wiadomo, nie każdemu pasuje wszystko 😉
  O tak- twarz okrągła a koziej bródce bez żadnego boczka- wygląda śmiesznie 😉
  Do tego jesli całość jest wypielegnowana jakimś pachnącym olejkiem …Może bardzo pociągać 😀

 • Adam

  Witam myślę że do każdego pasuje inny zarost i nie ma tzw ideału ale reguła powinna być jedna zadbany dopracowany dociety i z uśmiechem:) nie każdemu też pasuje A najbliższą kobieta powinna to akceptować bo jak nie to lepiej ogolić niż narażać się jej 🙂

 • Adam Dzienis

  Witam o brodzie powinienem wypowiedzieć się facet bo nie jest to takie łatwe jak się wydaje dbanie codzienna higiena i podcinanie do każdego pasuje inna broda i inny styl idealny zarost powinien oddawać charakter danego faceta bo źle dobrany niszczy wszystko ponadto jego Kobiecie powinna się broda podobać by był idealny w … … 🙂

 • Irena Janitek

  Idealny zarost u faceta
  doceni każda
  kobieta.
  Przede wszystkim: musi być zadbany,
  fakt to dobrze
  znany.

  Trzeba dopasować go do danego pana,
  by broda z osobowością była zgrana.
  Wilk morski może mieć długąbrodę,
  to dobrze wpływa na jego urodę.

  Dziadkowi pasują wąsy sumiaste,
  młody lepiej wygląda bez wąsów, to jasne.
  Biznesmen w pracy gładko ogolony,
  po godzinach stylowoz arośnięty na prośbę żony.

  Na uroczystą okazję trzeba sięogolić gładko,
  by się podobać ciociom i sąsiadkom.
  Nawakacjach można zaszaleć z zarostem
  i paradować z dłuższym „odrostem”.

  Ważne, by żona lub dziewczyna była zadowolona
  i nie od ostrego zarostu nie poraniona.:)

 • Katarzyna Tokarczyk

  Dzisiaj zarost na szlachcica,
  Jutro a'la twardziel zaczes,
  Na randkę broda typu kotwica,
  A na plażę z wąsa maczek.

  Kozia bródka zaś do pracy,
  Bokobrody na imprezę,
  Wąs klasyczny ślub uraczy,
  A na co dzień broda a'la zwierzę.

  Idealny zarost męski nie może nudzić,
  Emocjami kobiet musi targać.
  Stylizacje muszą zachwyt budzić,
  A w tym pomoże Remingtona golarka!

 • Jestemsobą

  Wszystko zaczęło się od „Gry o tron” i Pana, którego brodate piękno śniło mi się po nocach. Mógłby ujeżdżać osiołki zamiast smoków, a i tak wzdychałabym do niego niczym nastolatka;) Tak, trend „brodaczy” u facetów uwielbiam! Broda dodaje męskości i sprawia, że w towarzystwie „drwala” czuję się jak prawdziwa kobieta, której brodacz mógłby na obiad przynieść jakiegoś mamuta;) Broda dodaje mężczyźnie nonszalancji i jest współczesnym manifestem: „Jestem prawdziwym facetem!”. I choć wiem, że nie warto oceniać książki po okładce i to nie broda świadczy o męskości – to jednak na widok „drwala” miękną mi kolana. Lecz idealny zarost to nie pierwsza lepsza broda, o nie! Musi być zadbana, dokładnie przystrzyżona i sprawiać wrażenie, że ktoś poświęcił jej choć chwilę, a nie jest ona wynikiem kawalerskiej samotności. Lecz Panowie – uwierzcie – to się opłaca! Ciąg kobiecych westchnień na ulicach, Panie w urzędzie z uśmiechem załatwiające Wasze sprawy poza kolejką, maślane oczy koleżanek…Nie musicie nawet jeździć na smokach! Zatem faceci – wyrzućcie maszynki do kosza!

 • Monika Aaa

  Myślę, że dla mężczyzn dbanie o zarost powinno być tym, czym dla kobiety dbanie o włosy na głowie. Chodzi o to, aby mężczyzna po prostu dbał o siebie, wtedy zarost będzie gęsty, a długość brody nie ma dla mnie znaczenia.

 • Agata Stadnicka

  Idealny zarost rośnie tylko i wyłącznie na idealnym mężczyźnie! Chociaż nie oszukujmy się, nikt nie jest idealny, ale jest jedna osoba, która na pewno zajmuje miejsce na podium. Mowa o mężu mym. Jest to człowiek, który kiepsko (delikatnie powiedziane) wygląda z wąsem, ale zapuści go dla wyższych ideałów (stąd sam jest bliski ideałowi). „Zapuść wąsy dla jaj” (dla niewtajemniczonych przypominam, że jest to ogólnoświatowa akcja, która przypomina o regularnym badaniu jąder, celem szybkiego wykrycia raka), a może „Bieg z wąsem” (organizowane w większych miastach Polski biegi niepodległości z tak przyjaznym hasłem, które niektórzy – np. mój mąż – biorą dosłownie)? Dla mojego męża to żaden problem. Wspiera tego typu akcje nie zważając na swój wygląd, a nawet narażając się na śmieszność. Z brodą u niego też kiepsko, a raczej „rzadko” powinnam napisać. Z mojego punktu widzenia lubię, gdy jest ogolony, przeżyję też dwudniowy zarost. Ale właściwie nie to jest najważniejsze. Jeśli On dobrze czuje się w swym ciele i rozsiewa wokół uśmiech, to ja też jestem szczęśliwa. Idealny zarost to taki, w którym mężczyzna dobrze się czuje, bo dzięki temu jest zadowolony. I w sumie tak brzmi prosta odpowiedź na Wasze pytanie ;-).

 • Paulina Kamińska

  Kiedy widzę mężczyznę z zarostem to miękną mi nogi. Nie ma nic lepszego niż pełny kilkudniowy zarost na twarzy faceta dla mnie to definicja męskości od zawsze, jednak ciężko określić jaki jest idealny, bo wszystko zależy od tego urody mężczyzny i każdemu pasuje co innego jednak jak tu się nie rozmarzyć na widok Jamiego Dornana w roli Christiana Greya

 • Karolina Buchowska

  Idealny męski zarost powinien być gęsty, średniej długości (idealnie przystrzyżony i wyrównany). Włosy powinny być skrócone tak, aby były twarde i nie uciekały we wszystkich kierunkach. Mile widziane są również wszelkiego typu indywidualne "wycinanki" z najróżniejszymi wzorami 🙂

 • Sen

  Idealny zarost to zarost na zero czyli brak zarostu 🙂

 • Kamil P.

  Na pytanie jaki powinien być idealny męski zarost można
  odpowiedzieć dosłownie jednym zdaniem. Idealny męski zarost powinien być
  ZADBANY. Na tym mógłbym skończyć, ale dodam jeszcze kilka słów rozwinięcia. Tak
  jak nie ma mężczyzny idealnego [tzn. takiego, który bez wyjątku będzie idealny
  dla każdego na kuli ziemskiej – nie Ryan Gosling się nie liczy;)], tak również
  nie ma idealnego typu zarostu, który będzie doskonale wyglądał na każdym mężczyźnie
  bez wyjątku. Jednak zadbany zarost, jaki
  by nie był jest zawsze w modzie i pasuje do każdej okazji. Moja odpowiedź na to
  pytanie jest banalnie prosta, ale czy zawsze trzeba szukać skomplikowanych rozwiązań?