Zosia Zborowska wzięła ślub!

Media spodziewały się, że w tym tygodniu Zosia Zborowska weźmie ślub, jednak para zaskoczyła wszystkich. Ceremonia ślubna odbyła się bowiem we wtorek.

Zosia Zborowska wzięła ślub. Foto instagram w_kracze

Zosia Zborowska jest aktorką znaną przede wszystkim z serialu „Barwy szczęścia”, ale aktywnie działa również w mediach społecznościowych. Internauci kojarzą ją jako osobę pełną dystansu do siebie, z ogromnym poczuciem humoru. Kobieta jest bardzo lubiana, dlatego fanów tym bardziej ucieszył fakt, iż wyszła za mąż.

Odkąd Zofia Zborowska po raz pierwszy pojawiła się publicznie z Andrzejem Wroną zaczęły się spekulacje na temat ich związku. Kiedy plotki zostały oficjalnie potwierdzone, media kompletnie oszalały na punkcie nowej pary i chętnie śledziły ich wspólne życie.
Według doniesień medialnych aktorka poznała się ze znanym siatkarzem w zeszłym roku, a już w maju się zaręczyli.

Od kilku dni spekulowano, że ślub pary odbędzie się w ten weekend, jednak nowożeńcy zaskoczyli wszystkich i wzięli ślub… we wtorek. Na instagramowych profilach młoda para pochwaliła się zdjęciem z tego wyjątkowego dnia. Relację z wydarzenia można było śledzić na profilach wielu rozpoznawalnych osób. Wśród weselnych gości znaleźli się m.in. Magdalena Cielecka, Anna Lewandowska, Alan Andersz, a także Łukasz Jemioł, który zaprojektował suknię panny młodej.

Wpis znaleziono dzięki:

- Zosia Zborowska

- Andrzej Wrona

- Ślub Zosi Zborowskiej