Księżna Kate urodziła. Sprawdź szczegóły!

Księżna Kate i książę William doczekali się trzeciego dziecko. Rano pojawiła się informacja o tym, że księżna już trafiła do szpitala i dziś ma urodzić Royal Baby. Znamy płeć dziecka i gratulujemy!

Foto intagram.kensingtonroyal

O tym, że rano u Kate Cambridge rozpoczął się poród poinformował Pałac Kensington na oficjalnym profilu na Twitterze.
– Jej Królewska Wysokość Księżna Cambridge została przyjęta do St. Mary w Paddington w Londynie wczesnym rankiem we wczesnymi oznakami zbliżającego się porodu. Księżna przejechała samochodem z Kensington Palace do Skrzydła Lindo w szpitalu St. Mary’s Hospital z księciem Cambridge – napisano w oświadczeniu.
Zgodnie z tradycją, o pojawieniu się na świat nowego członka królewskiej rodziny, jako pierwsza dowiaduje się królowa Elżbieta. Już od kilku dni Wieka Brytania oczekiwała na narodziny trzeciego dziecka książęcej pary. Kate urodziła syna w szpitalu św. Marii w Londynie, ważył około 3600 dkg. Książę Cambridge był obecny podczas narodzin syna. Jej Królewska Wysokość i dziecko dobrze sobie radzą.
Księżna Kate i William mają już dwójkę dzieci: księcia George’a i księżniczkę Charlotte.

Wpis znaleziono dzięki:

- Księżna Kate

- Royal Baby

- Księżna Cambridge

  • Anna Sobkowicz

    Fajnie że urodziła, dziecko zdrowe itd. ale na miłość boską, czy ktoś sprawdza w ogóle teksty przed opublikowaniem?! Brak składni, odmiany rzeczowników, czasowników, tragedia po prostu! Ciężko się to czyta. Wstyd!