Łazienka? Przede wszystkim funkcjonalna

Niezależnie od tego, czy nasza łazienka jest dla nas tylko miejscem, w którym dbamy o higienę biorąc szybki prysznic, czy też jest miejscem relaksu, gdzie poddajemy się długim zabiegom pielęgnacyjnym – jedno jest pewne: musi być pomieszczeniem wygodnym.

Łazienka? Przede wszystkim funkcjonalna

Co będzie najlepsze do mojej łazienki?

Niezależnie od metrażu powinna pomieści sporo przedmiotów. Wszak lubimy mieć wszystko pod ręką. Niezależnie od tego, jakim metrażem łazienki dysponujemy – aranżacja tego pomieszczenia potrafi spędzać sen z powiek. Wybrać wannę czy prysznic? Znajdzie się tu miejsce na pralkę? Gdzie przechowywać rzeczy do prania? Jakim meblom nie zaszkodzi wilgoć? Jak pomieścić tu wszystkie kosmetyki, z których na co dzień korzystają domownicy? Te pytania to tylko wierzchołek góry lodowej. Przed podjęciem ważnych zakupowych decyzji na lata – warto zapoznać się z ofertą firmy REJS, która zawiera produkty doskonale odnajdujące się w łazienkach.

Miej wszystko w zasięgu ręki

W łazience dobrze jest mieć wszystko nie tylko w zasięgu ręki, lecz także wzroku. Zwłaszcza, kiedy bierzemy prysznic w pośpiechu, tuż przed wyjściem do pracy. Czas jest na wagę złota i nie chcemy tracić go na poszukiwanie kosmetyków czy ręczników. Wspomniane poszukiwania nie są też pożądane podczas relaksujących wieczornych kąpieli. Warto więc pomyśleć o różnego rodzaju półkach, na których ustawimy te rzeczy, których używamy najczęściej. Sprawdzi się tu czteropoziomowa półka o wymiarach 350 x 230 x 820 mm. Producenci oferują nam też bardzo praktyczny, wykonany z drutu, koszyk Mikrus, w którym możemy umieścić np. żel pod prysznic i szampon do włosów. Jego konstrukcja pozwala na łatwe utrzymanie czystości.

Łazienka? Przede wszystkim funkcjonalna

Co z ręcznikami i bielizną?

Przechowywanie ręczników w łazience jest bardzo wygodne – warto znaleźć na nie trochę miejsca. Nie możemy zapomnieć, że potrzebują one (podobnie jak pościel) odpowiedniej wentylacji, którą zapewnią ażurowe szuflady (dostępne w różnych rozmiarach, głębokościach i kolorach). Szuflady te zostały wyposażone w prowadnice rolkowe częściowego wysuwu, które gwarantują stabilność i płynność ruchu. Dzięki szufladom unikniemy nieprzyjemnego zapachu i utrzymamy świeżość ręczników.

Jeśli w naszym domu nie możemy pozwolić sobie na osobne pomieszczenie, które przeznaczymy na pralnię – to właśnie łazienka często przejmuje tę funkcję. Warto więc znaleźć w niej odrobinę miejsca na kosz na bieliznę. Są trzy rodzaje takich koszy w różnych rozmiarach. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się ten składany, który w razie potrzeby łatwo można schować.

Szuflady w łazience

W łazienkach doskonale sprawdzą się także szuflady Comfort Box, dostępne w różnych rozmiarach i wysokościach. Pozwalają one na pełny wysuw, więc wyjmowanie z nich potrzebnych w danej chwili przedmiotów nie nastręcza żadnych trudności.

Wpis znaleziono dzięki:

- Łazienka

- Funkcjonalność

- Aranżacja