Lexus Fashion Night 6 i Milla Jovovich

Lexus Fashion Night 6 i Milla Jovovich

18 marca br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie miało miejsce wielkie święto stylu i elegancji – gala Lexus Fashion Night 6, czyli wyjątkowa premiera nowego Lexusa CT 200h z napędem hybrydowym, której gościem specjalnym była jedna z najbarwniejszych postaci Hollywood – Milla Jovovich.Wieczór uświetniły pokazy kolekcji zainspirowanych premierowym autem przygotowane przez laureatki konkursu dla młodych projektantów mody – Lexus Fashion Awards oraz Ambasadorzy Lexusa CT 200h w Polsce – aktorzy Paweł Małaszyński i Magdalena Różczka.

Lexus Fashion Night 6 i Milla Jovovich2

Lexus Fashion Night – jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń modowo-motoryzacyjnych w Polsce marka Lexus organizuje od 2005 roku z okazji premier najnowszych modeli swoich samochodów. Gośćmi specjalnymi poprzednich edycji wydarzenia były m.in. Alek Wek, Helena Christensen, Naomi Campbell i Sharon Stone, a swoje kolekcje na wybiegach LFN pokazywali najlepsi polscy projektanci mody.

Lexus Fashion Night 6 i Milla Jovovich3
Tegoroczna, 6. edycja Lexus Fashion Night była jedną z najbardziej przełomowych w historii wydarzenia. Marka Lexus nie tylko zaprezentowała najnowszy model samochodu, który jest pierwszym i jedynym samochodem z napędem hybrydowym w segmencie C-Premium, ale i kreacje nowej generacji polskich projektantów mody.

Lexus Fashion Night 6 i Milla Jovovich4
Karolina Gleguła, Monika Sabat oraz Olga Szynkarczuk, czyli laureatki konkursu Lexus Fashion Awards, który zakończył się w grudniu 2010 roku, specjalnie na ten wieczór przygotowały kolekcje zainspirowane nowym Lexusem CT 200h. I wreszcie gwiazdy największego formatu: Milla Jovovich , aktorka, modelka, piosenkarka i projektanta mody o serbsko-rosyjskich korzeniach, którą świat poznał dzięki niezapomnianej roli w filmie Piąty Element Luca Bessona oraz Ambasadorzy Lexusa CT 200h: Paweł Małaszyński i Magdalena Różczka – jedni z najlepszych aktorów nowego pokolenia w Polsce. Po raz pierwszy też na portalu Onet.pl miała miejsce transmisja live z gali Lexus Fashion Night 6.

Patronami medialnymi gali Lexus Fashion Night 6 były magazyny – VIVA!, VIVA!Moda i Party, radiostacje – Radio Zet i Chilli Zet, portale Onet.pl i Plejada.pl oraz telewizja TVN.

Partnerami wydarzenia byli również: ASUS, Shiseido, TAG Heuer, Grupa Żywiec, Chivas i Jacob’s Creek