„Liderki” Ewa Raczyńska wraz z Patrycją Załug

Jak często zastanawiasz się nad tym, co by w swoim życiu zmienić? Czujesz, że coś cię uwiera, że potrzebujesz zmiany, by się rozwijać, korzystać pełniej z życia, a tak naprawdę, by być szczęśliwą. Książka Ewy Raczyńskiej i Patrycji Załug „Liderki” to przede wszystkim historie kobiet, które postanowiły, a następnie znalazły w sobie dość odwagi, by wziąć życie w swoje ręce i pokierować nim realizując swoje własne plany i marzenia.

„Liderki” Ewa Raczyńska wraz z Patrycją Załug

Rozmowy z dziewięcioma niezwykłymi kobietami, które opowiadają o swoich sukcesach często przez pryzmat ponoszonych przez nie porażek, ryzyka, które podejmowały, czy pozwolenia sobie na powiedzenie: „nie wiem, czego chcę, szukam tego i daję sobie na to czas”.

W książce znajdziecie historię Anity, która zrealizowała marzenie, które zaprowadziło ją jednak w zupełnie inne miejsce, niż się spodziewała. Poznacie Anię, która przez wiele lat myślała, że może wszystko, aż w końcu okoliczności i sytuacje ściągnęły jej brutalnie z oczu różowe okulary. Iwona – która zadziałała pod wpływem impulsu, zapomniała o swoim marzeniu, a ono samo do niej przyszło. Ela – która dziś nie wie, jakim cudem wytrzymywała w korporacji na exelowymi tabelkami. Jest Agata, która porzuciła maskę korpo-Agaty i postanowiła postawić na siebie taką, jaką jest naprawdę. I Malwina odnajdująca się idealnie w korporacyjnej przestrzeni. Kasia ze swoją zakręconą życiową historią biorąca wszystko to, co jej życie podsuwa, korzystająca z szans i nadarzających się okazji.

„Liderki” Ewa Raczyńska wraz z Patrycją Załug

I jeszcze jedna Ela – finansistka, która na co dzień pomaga ludziom przejść z uśmiechem przez życie. Inspirujący człowiek. Nie można nie wspomnieć o Agnieszce, ona odkryła w sobie pasję, która ją sama zaskoczyła i dziś jest chodzącą reklamą hasła: „Przekuj swoją pasję na biznes”.
Każdą z nich warto poznać i wziąć z ich historii to, co dla Ciebie najważniejsze, tak by móc napisać swoją własną. Patrycja Załug prowadzi za rękę czytelniczki, by pokazać, że zmian w naszym życiu można dokonać zawsze, na każdym etapie, wystarczy wsłuchać się w siebie i pozwolić, by głos, który cicho w nas się odzywa, nabrał swojej mocy. A że towarzyszy temu lęk przed porażką, błędem, złym wyborem – po przeczytaniu książki zrozumiecie, że te emocje są udziałem każdej kobiety, każdego człowieka, który w końcu odważa się wziąć odpowiedzialność za to, jak żyje.

Oprócz rozmów, wskazówek, jak zacząć zmiany w swoim życiu i zostać jego liderką, znajdziecie również głosy ekspertek, kobiet, które postawiły na siebie i dzisiaj pomagają innym kobietom zrozumieć, jak ważne jest żyć w zgodzie ze sobą i z pełną akceptacją tego, kim jestem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z książką „Liderki”, z pewnością jej lektura dostarczy wielu niesamowitych emocji i wrażeń.