Luksusowy Rolex Dody na aukcji syndyka

Luksusowy Rolex Dody na aukcji syndyka. Prezent od byłego męża może zyskać nowego właściciela – sprawdź, dlaczego!

Rozpad małżeństwa Doroty Rabczewskiej, inaczej znanej jako Doda, oraz Emila Stępnia wywołał falę emocji w polskich mediach, zwłaszcza po dramatycznych wydarzeniach związanych z oskarżeniami o nadużycia finansowe przeciwko Stępniowwi. Aktualne doniesienia związane z wysoką wartością zegarka Rolex otrzymanego przez Dodę jako prezent od swojego byłego męża dodatkowo przykuwają uwagę publiczności.

Zawirowania finansowe wokół „Dziewczyn z Dubaju”

Doda i jej były partner, Emil Stępień, współpracowali przy produkcji filmu „Dziewczyny z Dubaju”, bazującego na bestsellerowej książce Piotra Krysiaka. Podczas produkcji filmu, zarzuty stawiane przez prokuratora Stępniowi, m.in. przywłaszczenie około 8,5 miliona złotych, ujrzały światło dzienne. Z powodu zarzutów postawionych przez prokuratora, Doda musiała nie tylko zrezygnować ze swojego luksusowego zegarka Rolex, ale też zmierzyć się z konsekwencjami związanymi z zarzutami finansowymi.

Finansowy skandal wokół filmu „Dziewczyny z Dubaju”

Doda, wraz z byłym mężem, wspólnie pracowali nad realizacją ekranizacji książki „Dziewczyny z Dubaju”, której autorem jest Piotr Krysiak. W toku pracy nad materiałem ujawniono w mediach informację związaną z zarzutami prokuratorskimi, jakie postawiono Emilowi Stępniowi. Były mąż znanej piosenkarki został oskarżony m.in. o przywłaszczenie mienia na kwotę 8,5 miliona złotych na szkodę 44 pokrzywdzonych. Swoje fundusze o łącznej wartości ok. 25 mln miało powierzyć mu ponad 200 inwestorów. Producentowi głośnej realizacji postawiono 45 zarzutów. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Luksusowy zegarek Dody teraz czeka na nowego właściciela

Zegarek Rolex obecnie ma szansę na nowe życie u boku nowego właściciela. Syndyk Ent One Investments sp. z o.o. sp. k. ustalił cenę początkową aukcji zegarka na 196.800,00 zł (z wymaganym wadium w wysokości 19.680,00 zł). Zainteresowani potencjalni nabywcy mogą umówić się na oględziny zegarka, po wcześniejszym kontakcie z syndykiem.