Czy Maciej Musiał znalazł żonę w trakcie ŚDM?!

Maciej Musiał (21 l.) jest jednym z ulubionych aktorów młodego pokolenia. Znany jest jednak nie tylko z ról w filmach i serialach. Przystojny aktor dosyć często zmienia również... partnerki.

Maciej Musiał. GA
Maciej Musiał. GA

Najwięcej jednak emocji wzbudzał związek Maćka z 9 lat starszą aktorką – Agnieszką Więdłochą (30 l.) Coś jednak nie wypaliło w tej relacji i każde z nich poszło swoją drogą.

Miłosne poszukiwania Agnieszki zakończyły się szczęśliwie w ramionach przystojnego aktora – Antoniego Pawlickiego (32 l.), z którym Więdłocha się zaręczyła. Musiał widocznie pozazdrościł byłej dziewczynie stabilizacji, bo sam zaczął publicznie wspominać o poszukiwaniach żony…

Kilka dni temu na swoim Instagramie Musiał zamieścił fotografię ze Światowych Dni Młodzieży, na którym pozuje wraz z pięknymi, egzotycznymi dziewczynami. Do tego spotkania odniósł się później w trakcie rozmowy w porannym programie „Dzień Dobry TVN”:

Można szukać żony z całego świata. To kusi, tu są takie dziewczyny! Na przykład dziewczyny z Trynidadu i Tobago są takie piękne, naprawdę! To jest jakaś mieszkanka cudowna! – zachwycał się aktor.

https://www.instagram.com/p/BIN6ahYB8ps/?taken-by=maciekmusial_official

Czy fanki przystojnego gwiazdora serialu „Rodzinka.pl” powinny czuć się zazdrosne? W końcu Polki uważane są za jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie! Mamy nadzieję, że Maciej jednak nie znalazł wśród ślicznych mieszkanek Trynidadu i Tobago lub Korei żony, a na panią serca wybierze swoją krajankę 😉