Magda Steczkowska kończy pracę nad nową płytą. Z kim zagra w duecie?

Na przełomie października i listopada ukaże się nowa płyta Magdy Steczkowskiej. Wokalistka zdradza, że album jest już na ukończeniu. Będzie utrzymany w klimacie pop i znajdą się na nim zarówno nastrojowe ballady, jak i utwory szybko wpadające w ucho. Nie zabraknie także artystycznych zaskoczeń. Tytuł płyty nie jest jeszcze znany.

Magda Steczkowska. GA
Magda Steczkowska. GA

– Tytuł to jest ostatnia rzecz, o której myślę, on po prostu zawsze przychodzi sam, ale jeszcze nie przyszedł, więc czekam, aż przyjdzie. Jestem już na ostatniej prostej – mówi Magda Steczkowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Płyta jest owocem współpracy Magdy Steczkowskiej z innymi muzykami, kompozytorami i autorami tekstów, m.in. z Markiem Kościkiewiczem i Januszem Onufrowiczem. Niebawem będzie można posłuchać pierwszego singla, nagranego w duecie z wokalistą drugiej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Kubę Molendę po prostu uwielbiam. Jego głos jest po prostu fantastyczny. Piosenkę tę specjalnie dla nas napisał Marek Kościkiewicz. Ach, coś wspaniałego, naprawdę nie mogę się doczekać – mówi Magda Steczkowska.

Wokalistka przyznaje, że dużo teraz dzieje się w jej życiu zawodowym. Poza intensywną pracą w studiu nagraniowym, piosenkarka jest również trenerem śpiewu w nowym muzycznym show TVN-u „Aplauz, aplauz!”. Jak sama przyznaje, dzielenie tych obowiązków z wychowywaniem trzech córek to nie lada wyzwanie.

Dwoję się i troję, ale daję radę. Nie takie rzeczy się robiło i się udawało, więc i tym razem na pewno się uda pogodzić to wszystko. To, co jest najważniejsze, to moje życie rodzinne, moje córki, moja Michalinka poszła właśnie do pierwszej klasy – podkreśla Magda Steczkowska.

Magda Steczkowska ma na swoim koncie trzy płyty nagrane z zespołem Indigo: „Ultrakolor” (2003), „Cuda” (2009) i „Pełnia” (2012). Jako muzyk sesyjny ma również swój udział na płytach Justyny Steczkowskiej i Grzegorza Turnaua.