Matthew Lewis potajemnie wziął ślub!

Gwiazda filmów o Harrym Potterze zaskoczyła swoich fanów. Po dwóch latach od zaręczeń filmowy Neville Longbottom ożenił się z amerykańską blogerką na prywatnej ceremonii we Włoszech.

 

Foto/instagram.mattdavelewis

Pamiętamy Matthewa Lewisa, jako trochę grubszego chłopaka, z wieczną bojaźliwością i dystansem do wszystkiego. Teraz wszystko się zmieniło. Po okresie dojrzewania Matthew przeszedł metamorfozę. O jego zmianach pisały media na całym świecie.

Matthew Lewis poznał się z Angelą Jones w 2016 roku na jednej z imprez w Universal Studios w Orlando, gdzie pracowała dziewczyna. W listopadzie tego samego roku para zaręczyła się w Paryżu. O tym, że już Matthew i Angela wzięli ślub aktor poinformował w mediach społecznościowych. Bardzo uroczysta, ale prywatna ceremonia odbyła się w mieście Portofino we Włoszech. Aktor udostępnił zdjęcia ze ślubu, na którym para wygląda bardzo szczęśliwe. Do tego filmowy Neville zażartował, że nie mógł pójść na koncert ulubionej grupy, ponieważ w ten samy czasie brał ślub ze swoją dziewczyną.

Foto/Instagram.mattdavelewis

Nie tylko nie poszedłem na koncert Arctic Monkeys w Los Angeles, ale kiedy występowali we Włoszech w tym samym czasie, kiedy i my byliśmy tam, moja żona kazała mi się pobrać. – napisał na Twitterze.