Meghan Markle przyłapana na retuszowaniu swoich zdjęć?

Jak się okazuje, nie tylko celebrytki przerabiają swoje zdjęcia tak, by wyglądać na nich pozornie korzystniej. Czy ofiarą Photoshopa padli już także Windsorowie?

Meghan Markle przyłapana na retuszowaniu swoich zdjęć? Foto Instagram @royalsussex

Internauci udowadniają, że nawet życzenia świąteczne można obrócić w głośną aferę. W tym roku podpadła im Meghan Markle, której twarz z opublikowanego zdjęcia rodzinnego miała rzekomo zostać przeklejona.

Tegoroczna wigilia Bożego Narodzenia była dla Windsorów nieco inna niż zwykle – przy stole zabrakło trzech osób. Harry, Megan i ich syn Archie spędzali ten wieczór w Kanadzie.  Mimo to, media społecznościowe obiegły życzenia się ze zdjęciem, na którym cała trójka pozuje przy choince. Kartka była wysłana elektronicznie do znajomych, rodziny, organizacji charytatywnych i patronatów, z którymi współpracuje małżeństwo. Nie pojawiła się na żadnym oficjalnym profilu rodziny królewskiej. Tabloidy wykorzystały to w sprytny sposób – przerobiły oficjalną wersję zdjęcia i udostępniły publice, podsuwając wskazówkę o pewnej nieprawidłowości. Głos w sprawie rzekomo udzielili specjaliści, udowadniając Meghan „wpadkę” i retusz nie tylko swojej twarzy, ale i dziecka.

Na ten temat wypowiedziała się też fotografka, Janina Gavankar (autorka świątecznego zdjęcia) i tym samym zamknęła możliwości do dalszych spekulacji.

https://www.instagram.com/p/B6eky7mg8tO/

„Jestem dumna, że mogłam zrobić świąteczne zdjęcia dla rodziny moich najlepszych przyjaciół. To jest oryginał, który został rozesłany. A jeśli chodzi o The Mail, widzę waszą kampanię przeciwko moim przyjaciołom. Niezła edycja mojego nieprzerabianego zdjęcia.” – pisze na Instagramie.