Michał Szpak miał wypadek?

Niedawno sieć obiegła wiadomość, że Michał Szpak miał wypadek. Portale prześcigały się w teoriach na ten temat. Niektóre śmiało głosiły, że odniósł poważne obrażenia. Plotki urosły do tego stopnia, że sam zainteresowany zdecydował się zabrać głos w sprawie.

Facebook Michał Szpak
Facebook Michał Szpak

Kilka dni temu paparazzi dowiedzieli się, że doszło do kolizji z udziałem m.in. samochodu, w którym jechał Michał. Zdarzyło się to w Warszawie. Kierowcą miała być stylistka Szpaka.

Samochód wyglądał na poważnie uszkodzony. To wywołało duży niepokój fanów piosenkarza. Kilka godzin później Michał uspokoił wszystkich, że była to tylko niegroźna kolizja drogowa. Na koniec przypomniał fanom o koncercie w Szczecinie, który miał się odbyć następnego dnia.

Plotki o wypadku urosły do tego stopnia, że Michał dodał kolejny post na Facebooka, gdzie skomentował całą sytuacje. Wyraził swoje odczucia na temat tego, co działo się na miejscu zdarzenia i w mediach. Wspomniał o paparazzi, którzy próbowali wykryć sensacje oraz o całym nadmuchaniu sprawy przez portale plotkarskie.

Post z Fanpage Michała:

Czułem się trochę jak J.Bond który ucieka przed wrogimi duszami z tym że w tym przypadku paparazzi o mało nie wlazło mi do samochodu by zrobić sobie ze mną selfie ;D
Ten moment był nawet śmieszny, przyznać muszę ;p
…Cóż mogę rzec
Szkoda mi takich ludzi którzy we wszystko wtykają nos tylko nie w swoje sprawy i życie.
Dzisiejsza afera z wypadkiem była zupełnie niepotrzebna kosztowała nas nie tylko dużo nerwów związanych z sytuacja ale tez z powodu iż jakiś Kowalski postanowił zarobić sobie na „njusiku”.
Mogę powiedzieć tej osobie tylko Have Fun!
A ogólnie to mam się dobrze i nikomu nic się nie stało :)dużo buziaków.