Na co zwrócić uwagę przed zakupem sofy przez Internet?

Kupno sofy to jedna z ważniejszych inwestycji. Przecież takie meble kupujemy raz na kilka lat. To serce salonu, na którym jemy, bawimy się, czytamy, oglądamy filmy oraz spędzamy czas razem z rodziną i przyjaciółmi.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem sofy przez Internet?

To jeden z najbardziej eksploatowanych mebli w całym domu. Sprawdźcie z nami, jak kupić sofę przez Internet, żeby nie żałować.

Zmierz wolne miejsce

Jeśli stoisz przed zakupem nowej sofy lub chcesz postawić w swoim salonie narożnik,
najpierw sprawdź, ile wolnego miejsca masz w salonie. Dopasuj wielkość mebla dokładnie
pod wolną przestrzeń w Twoim salonie. Zwróć uwagę na dokładne wymiary sofy. Jeśli będzie ona pełniła rolę łóżka, sprawdź parametry po rozłożeniu. Ważna jest również głębokość siedziska, najwygodniejsze są modele, w których szerokość siedziska wynosi 60 cm. Dzięki temu kanapa jest niezwykle komfortowa, na takiej sofie każdy spokojnie się rozgości. Ważna jest jeszcze wysokość, najwygodniejsze są te modele, u których parametry wysokości wynoszą od 45 cm do 50 cm. Z doświadczenia możemy podpowiedzieć, że wyżsi domownicy będą lepiej się czuli na wyższych kanapach.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem sofy przez Internet?

Wizualizacja sofy w Twoim mieszkaniu

W sklepie Scandicsofa proponujemy bardzo ciekawą opcję wizualizacji sofy w mieszkaniu. Do tego zabiegu wystarczy nam smartfon z dostępem do Internetu. W celu skorzystania z tej opcji wystarczy z telefonu wejść na wybrany produkt w sklepie Scandicsofa.pl i kliknąć
„sprawdź u siebie”, a następnie postępować zgodnie z podawanymi wskazówkami.

Dopasuj sofę pod ulubioną formę wypoczynku

Przed zakupem zastanów się, w jaki sposób najczęściej wypoczywasz. Jeżeli często leżycie na nie rozłożonej sofie we dwoje i oglądacie wspólnie filmy, weźcie taką, na której zmieścicie się wspólnie. Rozważcie sofę z szerokim siedziskiem, która pozwoli na swobodny odpoczynek we dwoje lub postawcie na rozkładany model. Upewnij się również, czy sofa jest wystarczająco długa, a także, czy ma oparcie w optymalnej dla Was wysokości.

Zainwestuj w jakość

Na co zwrócić uwagę przed zakupem sofy przez Internet?

Sofę kupujemy raz na kilka lat, dlatego warto postawić na trwały model. Najlepiej wybrać
sofę, która ma solidną, drewnianą konstrukcję. Mowa tutaj o prawdziwym drewnie, np.
bukowym. Z tego rodzaju materiału produkowane są wszystkie sofy w stylu skandynawskim.

Poduszki

Kupując sofę, nie zapomnij o poduszkach. To one podkreślą komfort wypoczynku. Od
naszych preferencji zależy, czy poduszki powinny być duże, czy małe. Najczęściej stosowane są małe poduszeczki o wymiarach 45×45 cm. Warto wybrać te wypełnione trwałą pianką silikonową. Takie poduszeczki można prać. Luksusowo i ekskluzywnie będą wyglądały poduszki wykonywane ręcznie, pokryte wyłącznie najlepszymi Włoskimi tkaninami.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem sofy przez Internet?

Materiał tapicerski

Kupując sofę przez Internet, zwróćmy uwagę na materiał tapicerski, którym wykończona jest sofa. Scandic Sofa oferuje darmowe próbniki materiałów, dzięki którym możemy sprawdzić kolorystykę, dotknąć materiału. Skorzystanie z darmowych próbników znacząco ułatwia dokonanie odpowiedniego wyboru. Szczególnie warto zwrócić uwagę na materiały
łatwoczyszczące. Biorąc te wszystkie czynniki pod uwagę, dokonanie prawidłowego wyboru nie musi być trudne. Warto znaleźć sklep, który oferuje zakupy na raty. Ta forma zakupu również jest dostępna w sklepie Scandicsofa. Warto sprawdzić pozostałe zalety tego producenta.

Wpis znaleziono dzięki:

- Poduszki Scandicsofa

- Meble przez interent

-