Na planie „Drugiej szansy” zobaczymy nowe twarze!

Wielkimi krokami zbliża się 5. sezon "Drugiej szansy". Wraz z dalszymi poplątanymi losami Boreckiej możemy spodziewać się nowych twarzy. Kogo zobaczymy w popularnym serialu?

Foto drugaszansatvn.Instagram

Nowi aktorzy, które zaszczycą widzów swoją obecnością to między innymi: Aleksandra Popławska, Karolina Gorczyca, czy Jacek Poniedziałek. Oprócz nich zobaczymy Agnieszkę Żukowską, Kamilę Baar-Kochańską, czy Marcina Bosaka.

A co w nowym sezonie?

Borecka (Małgorzata Kożuchowska) dostanie nową pracę – redaktor naczelnej pisma dla kobiet. Oczywiście jak już zdążyliśmy poznać Borecką, przyjmie tę posadę. I to właśnie w tej pracy będą sceny z nowymi aktorami.

Nie zabraknie intryg, tajemnic i problemów Boreckiej. Sytuacja w pracy sprawi, że Monika zmierzy się z pewną przeszkodą, która dotyka wielu kobiet, jednak nie mówi się o niej dostatecznie dużo. Czy sobie poradzi i z jakim dokładnie problemem będzie musiała sobie poradzić? O tym właśnie w najnowszej serii.

Dodatkowo w końcu rozwikłana zostanie sprawa Piotra (Michała Żurawskiego) i zniknięcia jego żony. Co tak na prawdę się wydarzyło i czy to przeszkodzi w ślubie świeżo upieczonego narzeczeństwa?

Już niedługo poznamy odpowiedzi na te wszystkie pytania! Kiedy? 5 marca o tej godzinie co zawsze (21:30). My nie możemy się już doczekać, a Wy?