Natalia Siwiec, Weronika Rosati i Bogna Sworowska zdradziły elementy garderoby, za którymi tęsknią zimą

 Weronika Rosati. GA
Weronika Rosati. GA

Zima to czas wypoczynku znanych osób. Kiedy jednak wakacje dobiegną końca wiele gwiazd, musi wrócić do ciężkiej pracy bywania na eventach. Natalia Siwiec znana jest z licznych urlopów w okresie zimowym. Celebrytka zawsze wybiera miejsca, gdzie jest ciepło. Dlatego zapytana za jaką częścią garderoby zimą tęskni najbardziej bez zastanowienia wytypowała sukienkę.

Tęsknie za sukienkami, które można założyć po prostu i zawsze wygląda się dobrze. Nie trzeba myśleć jakby o całej stylizacji, tylko fajna sukienka, dobra torebka i dobre buty tworzą całą stylizację. A zima jednak jest takim czasem… no cóż można innego ubrać? Musi to być jakiś sweter i muszą być to długie spodnie. Ja lubię swetry, ale lubię mieć do swetra gołe nogi, no niestety w zimę nie można sobie na to pozwolić – skomentowała modelka

Weronika Rosati przyznała, że brakuje jej sandałków, które nie są najlepsze do prowadzenia auta ale na co dzień sprawdzają się idealnie. Bogna Sworowska najbardziej wyczekuje chwili kiedy będzie mogła znów włożyć swoje ulubione szorty i długie wygodne bawełniane sukienki.

http://