„(Nie)krótkie rozmowy o seksie i nie tylko”

Zdrowie to dla nas temat numer jeden. Tematy z nim związane poruszamy już od ponad dziesięciu lat. Staramy się edukować, uświadamiać i namawiać do regularnych wizyt w gabinetach lekarskich. Tym razem postanowiłyśmy porozmawiać na temat seksu. I nie tylko.

patronaty dlugolecka

Styczniowe spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu” zainauguruje rozpoczęcie sezonu 2017. Będzie to wydarzenie wyjątkowe i pełne… pikanterii.

Na spotkaniu pojawi się m.in. dr Alicja Długołęcka – edukatorka seksualna i współautorka książki „Seks na wysokich obcasach”, która na co dzień pracuje m.in. w Centrum Terapii Lew-Starowicz. To z nią porozmawiamy (nie)krótko o seksie i nie tylko. Nie zabraknie także gości z Instytutu Medycyny Estetycznej MEDESTETIS, rozmów z seksuologiem na temat odmiennych orientacji seksualnych oraz ćwiczeń mięśni dna miednicy. Nie może Cię zabraknąć! Dla wszystkich gości przewidujemy upominki, każdy będzie mógł też wziąć udział w naszej loterii fantowej.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych „(Nie)krótkimi rozmowami o seksie i nie tylko”    w  piątek 27 stycznia 2017 roku o godz. 18:00 do Hotelu Pod Wawelem (Plac na Groblach 22) w Krakowie.
Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Będziemy jednak wdzięczne, jeśli potwierdzisz swoją obecność na adres konferencje@imageline.pl lub pod numerem telefonu 502 664 713.

Patronat nad wydarzeniem objęły:

patronaty program

grupa-obcasy