Wyjątkowa kampania Diora #DIORLOVECHAIN z plejadą gwiazd!

 

natalieportmanlove Foto. Instagram

„Co jesteś w stanie zrobić dla miłości”? Pytanie należące do bardzo osobistych. Odpowiadają na nie ambasadorzy marki Dior, m.in. Natalie Portman i zachęcają, by dzielić się swoją opinią z całym światem. Jak? Przedstawiamy nowy projekt domu mody.

Kampania zakłada przeprowadzenie interaktywnej akcji w mediach społecznościowych, którą zapoczątkowali ambasadorzy marki – główna muza Natalie Portman oraz Jennifer Lawrence, Johnny Depp, Bella Hadid, Robert Pattison. W materiale filmowym odpowiadają na kluczowe pytanie: „What would you do for love”?

Organizatorzy akcji chcą skłonić odbiorców do refleksji nad tym tematem w swoich własnych prezentacjach. Docelowo ma powstać „łańcuszek”, gdzie internauci będą nagrywać swoją odpowiedź na postawione pytanie oznaczając materiał hasztagiem #DIORLOVECHAIN. Kluczowe jednak jest rozprzestrzenienie tej idei wśród dalszego grona odbiorców.

Dior Foto. Facebook

Każda taka publikacja to 1 dolar od Dior Parfums na rzecz funduszu charytatywnego „We Organization”, którego celem jest pomoc krajom rozwijającym się w dziedzinach edukacji czy medycyny. Tym razem pomoc trafi do mieszkańców Kenii.

Akcja wystartowała 27 sierpnia 2017 roku i w sieci zaczynają pojawiać się udostepnienia. Najlepsze posty pokazane będą na oficjalnej stronie Dior oraz na międzynarodowej wystawie w Szanghaju w 2018 roku.