Odświeżona ŠKODA KAROQ – debiut już 30 listopada

Najlepiej sprzedający się SUV tej marki w roku 2020 i I połowie 2021, a także drugi najpopularniejszy samochód producenta. Już niedługo będziemy mogli podziwiać jego nową odsłonę.

ŠKODA KAROQ
Odświeżona ŠKODA KAROQ – debiut już 30 listopada

ŠKODA KAROQ została wprowadzona na rynek wiosną 2017 roku i od tego czasu zainteresowanie nią nie słabnie. Ten kompaktowy SUV, który w dużym stopniu przyczynił się do sukcesu marki, już 30 listopada zadebiutuje online w zupełnie nowej odsłonie. Czy odświeżona wersja również podbije serca fanów motoryzacji?

ŠKODA KAROQ wciąż w czołówce

Wprowadzenie na rynek ŠKODY KAROQ w 2017 r. było drugim etapem kampanii SUV-ów w portfolio marki. Jak się później okazało, producent trafił w dziesiątkę, ponieważ model zyskał wyjątkowe uznanie i tym samym stał się jednym z ważniejszych czynników sukcesu firmy.

Model KAROQ od początku zachwycał naszych klientów bogactwem przestrzeni i typową dla marki ŠKODA funkcjonalnością. W minionym roku był to nasz najpopularniejszy SUV, a trend ten utrzymał się aż do pierwszej połowy 2021 r. – co obrazuje jego znaczenie w portfolio naszych modeli. Jestem przekonany, że nowa, odświeżona edycja modelu KAROQ pozwoli dalej budować historię jego sukcesu i zainteresuje naszą marką nowych klientów – przyznał Martin Jahn, członek zarządu ds. sprzedaży i marketingu ŠKODA AUTO.

Przepis na sukces od marki ŠKODA

Jaki powinien być idealny SUV? Producenci modelu KAROQ mają w tym temacie wiele do powiedzenia.
Design auta został utrzymany w tym samym duchu projektowym, w którym powstała ŠKODA KODIAQ. Oznacza to, że ich punktem wspólnym są krystaliczne elementy, dynamiczne kształty i ostre linie.
Marka proponuje samochód, który idealnie sprawdzi się zarówno w mieście, jak i w terenie. Kompaktowe wymiary pozwalają na sprawne parkowanie i lawirowanie w ciasnych uliczkach. Z kolei tryb terenowy i wysoki prześwit (a także opcjonalny napęd na cztery koła) umożliwiają autu błyskawiczne dostosowanie się do trudniejszych warunków drogowych.
ŠKODA KAROQ oferuje również przestronne wnętrze oraz duży bagażnik, a więc jest idealnym pojazdem dla większej rodziny. Ma liczne systemy bezpieczeństwa i łączności. To model komfortowy i funkcjonalny. Nic więc dziwnego, że spodobał się tak wielu użytkownikom na całym świecie.

Zdobywca odznaczeń

KAROQ to auto uznane nie tylko przez kierowców, ale i przez międzynarodowe redakcje motoryzacyjne. Od momentu debiutu w 2017 roku zdobył wiele ważnych nagród.
Marka ŠKODA zaprasza na premierę online odświeżonego modelu KAROQ. Transmisja na kanałach producenta.