Opisz swoją najbardziej zwariowaną letnią przygodę. Wakacyjny konkurs z Obcasami

Połowa wakacji już za nami, ale wciąż został miesiąc na wypoczynek. Opowiedz nam o swojej najbardziej szalonej letniej przygodzie i wygraj wakacyjny niezbędnik.

wakacyjny konkurs - Opisz swoją najbardziej zwariowaną letnią przygodę. Wakacyjny konkurs z Obcasami
Opisz swoją najbardziej zwariowaną letnią przygodę. Wakacyjny konkurs z Obcasami. Foto Helena Lopes /unsplash

Wakacje w pierwszej kolejności kojarzą nam się ze słońcem, wysoką temperaturą i urlopem. Jak wiadomo, urlop oznacza dużo czasu wolnego, czasami nawet aż za dużo. Dlatego zapraszamy Was do wspólnej zabawy, w której możecie wygrać wakacyjny niezbędnik, który zawiera coś dla ciała i coś dla ducha. Zadanie konkursowe jest proste:

Opisz swoją najbardziej zwariowaną letnią przygodę. Może być z tego lata, może być z dzieciństwa – nieważna data, ważne, aby było to coś szalonego, coś co zapadło Wam w pamięć. Mile widziane są również zdjęcia z wakacyjnych przygód. Odpowiedzi do zadania konkursowego prosimy umieszczać w komentarzach pod artykułem.

Nagrody

Do wygrania są trzy wakacyjne wyprawki, w których znajdują się kosmetyki firmy Farmona z linii Herbal Care SUN oraz książki wydawnictwa Insignis:

herbal care sun2 - Opisz swoją najbardziej zwariowaną letnią przygodę. Wakacyjny konkurs z Obcasami
Opisz swoją najbardziej zwariowaną letnią przygodę. Wakacyjny konkurs z Obcasami
  • Emulsja do opalania SPF 30 – Wodoodporna emulsja dzięki aloesowi i wodzie termalnej chroni i intensywnie nawilża skórę.
  • Mleczko familijne SPF 50 –  Produkt przeznaczony jest dla całej rodziny, w tym dzieci od 3. roku życiaMożemy go aplikować zarówno na suchą, jak i mokrą skórę. Zapewnia wysoką ochronę, zawarty w nim sok z aloesu nawilża, zaś woda termalna łagodzi podrażnienia. Produkt zawiera również aktywator Vita D, który odczuwalnie regeneruje i chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Mleczko jest wodoodporne i piaskoodporne, dzięki czemu przetrwa kąpiel w wodzie i letnie upały.
  • Krem do twarzy SPF 50 – Nadaje się do każdego rodzaju cery i jest idealny pod makijaż. Krem gwarantuje optymalną ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Jego receptura została oparta na łagodzącej wodzie termalnej i nawilżającym soku z aloesu.
  • Balsam po opalaniu – Błyskawicznie przynosi ulgę rozgrzanej skórze. Znajdziemy w nim 10% nawilżającego soku z aloesu, wodę termalną i kojący D-pantenol.
ksiazki - Opisz swoją najbardziej zwariowaną letnią przygodę. Wakacyjny konkurs z Obcasami
Opisz swoją najbardziej zwariowaną letnią przygodę. Wakacyjny konkurs z Obcasami
  • Gretchen Berg „Telefonistka” – Debiutancka powieść, której akcja toczy się we wczesnych latach pięćdziesiątych w niewielkim amerykańskim mieście. Podczas podsłuchiwania przypadkowego połączenia wścibska telefonistka dowiaduje się czegoś szokującego o własnej rodzinie. Pragnąc za wszelką cenę zweryfikować tę skandalizującą plotkę, wywołuje serię zaskakujących wydarzeń.
  • Maria Borelius „Silna i Szczęśliwa” – to zbiór przydatnych wskazówek, jak na co dzień szukać własnej ścieżki do dobrego życia. Znajdziesz tu również przepisy na pyszne posiłki oraz relację z kolejnych etapów podróży Marii. To wszystko, czego potrzebujesz, żeby odkryć silniejszą, zdrowszą i szczęśliwszą wersję samej siebie.

Konkurs trwa do 10 sierpnia do 23:59. Czekamy na Wasze historie i życzymy powodzenia!
Regulamin dostępny jest tutaj.

Zwycięzcy

  • Mirosława Wawrzyniak
  • Tomasz Koźlik
  • Katarzyna Tokarczyk

Gratulujemy!

Prosimy przesłać dane adresowe na adres mailowy: [email protected] z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych wg zmian RODO. W temacie maila należy wpisać: „Opisz swoją najbardziej zwariowaną letnią przygodę. Wakacyjny konkurs z Obcasami”.

Wpis znaleziono dzięki:

- Konkurs wakacyjny

- Konkurs kosmetyczny

- Konkurs książkowy