Paulina Sykut-Jeżyna została mamą!

W minioną niedzielę na świat przyszła Róża Jeżyna – córeczka gwiazdy Polsatu! Dumny tata pochwalił się wspaniałą nowiną w mediach społecznościowych!

Paulina Sykut-Jeżyna. GA
Paulina Sykut-Jeżyna. GA

Paulina Sykut-Jeżyna pracowała niemal do ostatnich miesięcy ciąży. Podziwialiśmy ją m.in. w „Tańcu z gwiazdami” czy talent show „Must be the music”. Teraz będzie jednak musiała nieco zwolnić…  Jak donoszą media prezenterka wybiera się na urlop macierzyński by w pełni cieszyć się pierwszymi chwilami z córeczką.

O szczęśliwych narodzinach poinformował fanów dumny mąż Pauliny. Na swoim koncie na Instagramie dodał zdjęcie zza kierownicy samochodu, na którym widzimy malutką Różyczkę. „Szczęśliwy tata, zabiera swoje dziewczyny do domu. #pełniaszczęścia #róża” – podpisał.

„Córeczka jest zdrowa, a ja czuję się świetnie. Teraz potrzebujemy spokoju – wyznała „Faktowi” Paulina Sykut-Jeżyna.

Mąż Pauliny w rozmowie z magazynem „Galą” wyjawił, dlaczego właśnie teraz zdecydowali się na powiększenie rodziny. „Nie planowaliśmy ciąży. I wbrew plotkom zawsze chcieliśmy mieć dziecko. Płodność nie była problemem. (…) Wszystko ma swój czas. To poważna decyzja – musieliśmy do niej dojrzeć – wyznał.

z21086638qpiotr-jezyna-z-corka
piotrjezyna Instagram
bez-tytulu
paulinasykutjezyna Instagram
z21006957qpaulina-sykut
paulinasykutjezyna Instagram

 

Życzymy dużo szczęścia świeżo upieczonym rodzicom!