Paznokcie hybrydowe na andrzejki

Do andrzejek zostało już niewiele czasu. To wyjątkowy wieczór, pełen magii. Jednak zanim zaczniemy wróżyć, sprawmy, żeby nasze paznokcie również były tego wieczoru magicznie!

paznokcie na andrzejki
Paznokcie hybrydowe na Andrzejki. Foto Brigitte Tohm/Pexels

To święto jest świetną okazją do zadbania o nasz manicure. Tego wieczoru dłonie powinny być uzupełnieniem całej stylizacji. Przygotowując paznokcie na Andrzejki możemy postawić na klasykę, ale dlaczego nie zaszaleć?

Przy takiej okazji możemy swobodnie ozdobić nasze paznokcie brokatem oraz nadać im nieco charakteru i pazura. Warto poeksperymentować z ciemnymi kolorami i magicznymi elementami, które w prosty sposób nadadzą cały efekt. W tej sytuacji na pewno świetnie sprawdzą się lakiery hybrydowe i ich możliwości!

Efekt lustra

Magiczny efekt lustra otrzymamy za pomocą pyłku, który wetrzeć należy w utwardzony lakier hybrydowy. W zależności od koloru bazowego można otrzymać inny efekt. Pyłek na czarnej hybrydzie zamienia się w lustrzane srebro, a na beżowej – w złoto. Jak to zrobić? To bardzo proste! Tutaj mały instruktarz:

Szklane paznokcie

Szklane paznokcie wyglądają, jakby zostały do nich przyklejone drobinki pękniętego szkła lub lustra. Są zachwycające i rozświetlają dłonie. Do wykonania szklanego manicure potrzebna jest folia holograficzna, dowolny lakier hybrydowy, wykałaczki i utwardzacz typu top coat. Efekt holograficzny najbardziej widoczny jest na ciemnym tle, dlatego warto decydować się na lakier bazowy w intensywnym kolorze. Mamy filmik krok po kroku:

Hybryda z brokatem

W andrzejkowy wieczór wszystko musi błyszczeć! Brokat na hybrydach nie zaciąga ubrań i się nie osypuje. Inspiracji z brokatem jest mnóstwo! Dodatkowo efekt na paznokciach różni się w zależności od ilości nałożonych warstw. Triki do podpatrzenia tutaj:

Efekt syrenki

Paznokcie przyozdobione pyłkiem zyskują całkiem nowe oblicze. Pierwszym krokiem jest zrobienie paznokci hybrydowych, tak jak zawsze. Przed nałożeniem topu, należy delikatnie wetrzeć pyłek, a szczoteczką usunąć resztki, które nie zatopiły się w klejącą warstwę koloru. Prawda, że proste? Szczegóły na dole:

Paznokcie benzynowe

Benzynowe paznokcie, znane również jako efekt kameleona to już ostatnia andrzejkowa propozycja. Niezbędny przy wykonaniu takiego manicure będzie top, który po utwardzeniu nie zostawia warstwy dyspersyjnej. Kolorowe pyłki aplikuje się na paznokcie tak samo jak w przypadku efektu lustra czy syrenki. Efekt benzyny to nic innego jak ombre z dwóch lub trzech kolorów pyłków. Możliwe są różne kombinacje kolorystyczne! Oto filmik:

 

MJ