Piernik i kremówka papieska propozycją na święta

Kiedy korzenny zapach pierników i cudownie puszystych wypieków wypełnia cały dom, a choinka rozświetla się tysiącem światełek to znak, że wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W tych wyjątkowych dniach, gdy kuchnia staje się centrum świątecznych przygotowań każda dodatkowa minuta jest na wagę złota.

pieczenie gellwe

Nic tak nie koi zmysłów i nie przypomina radosnych chwil  dzieciństwa jak zapach świątecznych wypieków. Wie o tym marka Gellwe, która od ponad 30 lat gości na polskich stołach.
Nieodłącznym elementem świątecznej tradycji jest piernik – wyjątkowo aromatyczne i korzenne ciasto. Ten proponowany przez Gellwe doskonale sprawdzi się na każdym świątecznym stole.
Piernik  to powrót do magicznych chwil i przywołanie smaku dzieciństwa. Jego przygotowanie zajmuje tylko 5 minut. To idealne rozwiązanie dla wszystkich ceniących wyjątkowy tradycyjny smak, łatwość i szybkość przygotowania.
Cena detaliczna opakowania 3,99 PLN

piernik gellwe
Papieską Kremówkę zna każdy. To ulubione ciasto wszystkich Polaków. Dzięki Gellwe w te święta możemy się nim delektować nie tylko w Wadowicach, ale również w domowym zaciszu razem z naszymi najbliższymi. Sposób przygotowania jest tak prosty, że może ją zrobić każdy. Wystarczy zaledwie 30 minut by cieszyć się wyjątkowym smakiem aksamitnego kremu i puszystego ciasta. Papieskie Kremówki Wadowickie zostały przygotowane na bazie oryginalnej wadowickiej receptury, stworzonej z mistrzem cukiernictwa z Wadowic. To jedno z tych ciast, którego nie może zabraknąć na wigilijnym stole.
Cena detaliczna 5,99 PLN

kremowka papieska gellwe