#pillowchallenge podbija Instagrama!

Kwarantanna sprzyja rozwijaniu się trendów na portalach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie. Po siecie krążą łamigłówki, wspominki z dzieciństwa i... zdjęcia w poduszkach.

#pillowchallenge podbija Instagrama. Foto Instagram @maffashion_official

Podczas obowiązkowej kwarantanny wielu z nas narzeka na nudę, dlatego gwiazdy i influencerzy starają się zapewnić obserwatorom rozrywkę na ten trudny czas, tworząc różnego rodzaju zabawy i wyzwania. W ten sposób powstał #pillowchallenge, który jak większość instagramowych trendów, narodził się za granicą i bardzo szybko opanował świat, docierając również do Polski. Polega on na zamieszczeniu zdjęcia, na którym jesteśmy „ubrani” w poduszkę dodatkowo spiętą paskiem.

Poduszkowe stylizacje publikują już nie tylko gwiazdy i osoby rozpoznawalne – pod hasztagami challengu znajduje się obecnie 15 tysięcy postów, z czego większość należy do prywatnych użytkowników Instagrama. W Polsce do zabawy przyłączyli się m.in. Maffashion, Doda, Akop Szostak. Szczególną popularnością cieszą się zdjęcia Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora, którzy już od dłuższego czasu dbają o dobry humor fanów, organizując systematycznie transmisje na żywo zwane „domówkami”.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Zawsze mówiłem ze w sukience mi do twarzy kwarantanna style czyli #pillowchallenge

Post udostępniony przez Akop Szostak (@akopszostak)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Hello World! ✨ Lady in White czy Lady in Black?!? #quarantinepillowchallenge # #stayhome #challenge #eobuwie #karllagerfeld #✨

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska)

Wpis znaleziono dzięki:

- #pillowchallenge

- Joanna Koroniewska

- Doda