Podróż poślubna Szczęsnych! Zobacz, gdzie się wybrali Wojtek i Marina

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna, sakramentalne tak wypowiedzieli tuż przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy, dlatego podróż poślubną musieli przełożyć do momentu powrotu bramkarza z zawodów. Ta chwila właśnie nadeszła!

@marina_official/Instagram
@marina_official/Instagram

Młodzi małżonkowie pobrali się 21 maja, a ślub odbył się w Grecji. Informacja o ich ślubie była pilnie strzeżoną tajemnicą, a o tym, że Wojtek i Marina biorą ślub, świat dowiedział się w dniu uroczystości.

Przyjęcie weselne kosztowało parę 250 tys złotych, a gościem specjalnym był znany brytyjski wokalista – James Arhtur, który wykonał jeden ze swoich utworów. Oczywiście, jak przystało na wychodzącą za mąż piosenkarkę, Marina zaśpiewała wraz z Jamesem 😉

James
@JamesArthur23/Tweeter

Wczoraj Szczęsna obchodziła swoje 27. urodziny i tuż po imprezie zameldowała się wraz z mężem na warszawskim lotnisku, skąd polecieli w wyczekiwaną podróż poślubną. Dokąd się wybrali?

Marina poinformowała swoich fanów, że wraz z Wojtkiem wybierają się w podróż dookoła świata! Pierwszym przystankiem w tej niesamowitej przygodzie jest Japonia, gdzie państwo Szczęśni od kilku godzin już bawią.

 @marina_official/Instagram
@marina_official/Instagram

https://www.instagram.com/p/BHcj-sjjH39/?taken-by=marina_official

Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć im szczęśliwej podróży! 🙂