Pokój dziecka w bieli

Białe ściany doskonale sprawdzą się także w pokoju dorastającego dziecka, np. jako baza dla wyrazistych barw czy aranżacji inspirowanych stylem industrialnym.

Pokój dziecka w bieli

Pokój dziecka w bieli

Niezależnie, czy szukamy dekoracyjnych pomysłów na urządzenie pokoju niemowlęcia, czy bardziej surowego wnętrza dorastającego nastolatka, klasyczna biel stanowi wdzięczną bazę dla różnego rodzaju pomysłów aranżacyjnych w pokoju dziecka. Sprawdzi się zarówno z delikatnymi pastelowymi dodatkami, jak również będzie perfekcyjnym tłem dla wyrazistych kolorów i industrialnych dekoracji.

Pokój dziecka w bieli

Połączenie bieli z bielą

Monochromatyczne połączenie bieli z bielą – na ścianach, meblach i tekstyliach zapewni lekkość we wnętrzu i powiększy optycznie nawet niewielkie pomieszczenia. W skąpanym w bieli wnętrzu nieinwazyjną nutę kolorytu zapewnią meble z jasnego drewna oraz drobne dekoracje czy zabawki. W takich koncepcjach warto postawić na nieżółknącą biel ścian, jaką daje Jedynka Perfekcyjna Plus. Rozwiązanie to uchroni też ściany od nieestetycznego pękania i zapewni efekt matowej, jednolitej powierzchni dzięki powłoce Antyreflex.

Pokój dziecka w bieli

Delikatna szarość, mięta czy róż?

Biel Jedynki to także doskonałe tło, jeśli planujemy wystrój pokoju dziecka w pastelach. Delikatna szarość, mięta czy róż – każda z barw zaistnieje równie pięknie, subtelnie zaznaczając swoją obecność, bez obaw o kolorystyczny przesyt. Dekoracje w formie pomponów czy tekstylnej girlandy będą harmonijnie współgrać z półprzezroczystymi zasłonami i pastelowymi meblami, nadając wnętrzu lekkości.

Pokój dziecka w bieli

Pokój dorastającego dziecka

Białe ściany doskonale sprawdzą się także w pokoju dorastającego dziecka, np. jako baza dla wyrazistych barw czy aranżacji inspirowanych stylem industrialnym. Na tle białej Jedynki jako nietuzinkowe regały wykorzystać można skrzynki z surowego drewna, które żegnającemu się powoli z zabawkami uczniowi dadzą poczucie poważnej dekoracyjnej zmiany w jego małym królestwie.