Porozmawiajmy o Twoim zdrowiu – to jest najważniejsze!

„Porozmawiajmy o zdrowiu” to cykl spotkań, które odbywają się w Krakowie. Ich celemjest zwiększanie świadomości zdrowotnej, edukacja, a także rozmowa na tematy związane z szeroko rozumianym zdrowiem.

patronat
Porozmawiajmy o Twoim zdrowiu – to jest najważniejsze!

Najbliższe spotkanie odbędzie się 27 lutego 2016 roku. Tym razem porozmawiamy z kobietą niezwykłą.  Z kobietą, która pokonała raka szyjki macicy i to w dużej mierze dzięki niej teraz częściej mówi się w Polsce o tej chorobie. Obecnie prowadzi fundację „Kwiat Kobiecości”, pomaga, uświadamia, namawia do profilaktyki. Naszym Gościem będzie Ida Karpińska.
Świadomość Polek w zakresie chorób kobiecych jest coraz większa, częściej się badamy, nie wstydzimy się o tym rozmawiać. Jak ważna jest rzetelna informacja na temat choroby? Czy kampanie społeczne, profilaktyczne są nam potrzebne? Jak często wykonywać badania? Na to i na wiele innych pytań znajdą Państwo odpowiedź podczas sobotniego spotkania „Porozmawiajmy o zdrowiu”. Nie zabraknie również rozmów z lekarzami i ekspertami, a także licznych niespodzianek.

Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie odbędzie się 27 lutego o godzinie 17:00 w Restauracji Biała Róża na ul. Straszewskiego 16 (Kraków) .