Powrót do zagubionych marzeń. Krzysztof Kowal

Historia, która może się przytrafić każdemu z nas. Oby tylko miała szczęśliwe zakończenie.

kowal
Powrót do zagubionych marzeń. Krzysztof Kowal

To pełna napięcia i dramatyzmu historia miłosna trojga ludzi. Mąż, żona, dzieci codzienny szary dzień i jakże powszechny na tym etapie życia…pośpiech. Nagłe nieoczekiwane spotkanie sprawia, że ułożone, szczęśliwe, jednak nieco szare życie pewnego mężczyzny, ulega wielkiej zmianie. Pierwsza sympatia, dawno zapomniana młodość, wspomnienia beztroskiego świata – coś co większość z nas wspomina od czasu do czasu patrząc na szkolne zdjęcia, im dane jest przeżyć jeszcze raz.

W cieniu czai się jednak choroba… Trudny wybór pomiędzy dwoma kobietami, romantyzmem młodości a stabilizacją wieku średniego, poszukiwanie własnej drogi uczciwości.

Bezsilność wobec ludzkiej tragedii. Dramat podejmowanych wyborów dla jednej osoby bardzo bolesny, dla drugiej przynoszący otuchę i rozjaśniający zbliżający się zmrok…

O autorze:

Krzysztof Kowal – konsultant biznesowy skręcający w kierunku pisarstwa. Pisze wiersze i opowiadania, słucha muzyki i fascynuje się życiem drobnymi krokami. Udało mu się zwolnić tempo życia co zalicza do swoich większych sukcesów. Jest współautorem książki „ 5 x dlaczego”. Książka „Powrót do zagubionych marzeń” jest jego debiutem na rynku literatury pięknej.

O książce:

Tytuł: Powrót do zagubionych marzeń 

Autor: Krzysztof Kowal

Wydawnictwo: 2K Consulting 

Liczba stron: 80