Prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka – postaw na klasykę!

Zapewne doskonale wiesz, że obecnie na rynku znajduje się całe mnóstwo opcji prezentowych, dedykowanych zarówno babci, jak i dziadkowi. Jednak na którą z nich się zdecydować, jeżeli obdarowywani rok w rok zapierają się, że niczego nie potrzebują? W takim wypadku należy kierować się jedną zasadą: prostota jest najlepszym rozwiązaniem, dlatego tym razem postaw na klasykę!

Prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka - postaw na klasykę!
Prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka – postaw na klasykę!

Zapewne nie raz i nie dwa zdarzyło Ci się usłyszeć, jak babcia i dziadek z wielkim sentymentem powracają pamięcią do minionych chwil. W ich głosie da się wtedy usłyszeć nutkę tęsknoty za czymś, co pozostaje nieuchwytne. Wyjdź naprzeciw ich nostalgicznym wspomnieniom. Podaruj ukochanym dziadkom odbitki, dzięki którym przeniosą się w czasie do najpiękniejszych momentów.

Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że zarówno babcia, jak i dziadek mają za sobą chwile pełne wzruszeń, którym towarzyszy cała gama emocji. Zbierz kolekcję zdjęć, które będą wyrażać więcej niż same słowa! Czy będzie to historia miłosna Twoich dziadków, a może ważne wydarzenia rodzinne, takie jak pojawienie się wnuków na świecie? Niezależnie od tego, na którą kategorię wspomnień się zdecydujesz – wywoływanie zdjęć w ramach prezentu z okazji Dnia Babci i Dziadka to zawsze trafiony pomysł!

Prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka – postaw na klasykę!

Idealny pomysł na prezent dla babci i dziadka? Rok pełen wspomnień!

Czy ponad wszystko w prezentach cenisz sobie ich praktyczność? Jeżeli tak, to ta propozycja jest idealną opcją na tegoroczny prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Nasi kochani seniorzy, to przede wszystkim ludzie z wypracowanymi od lat nawykami. Wystarczy chwila uważnych obserwacji, by dostrzec małe rytuały z życia codziennego babci i dziadka. Rytm i cykliczność wydarzeń jest bardzo ważnym elementem w ich życiu, dlatego warto podarować im prezent, który pomoże im w zachowaniu systematyczności i powtarzalności. W tym celu zaprojektuj fotokalendarz wypełniony najlepszymi wspomnieniami!

Ten personalizowany prezent dla babci i dziadka możesz z dużą łatwością zaprojektować online. Sam proces jest bardzo prosty, a to za sprawą intuicyjnego kreatora online, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy.

Co sprawia, że ten prezent jest tak bardzo wyjątkowy? Przede wszystkim fakt, że tworzysz go samodzielnie od A do Z. Rozpocznij od wyboru formatu. Jeśli lubisz klasyczne prezenty, podaruj dziadkom kalendarz A4. Jeśli natomiast uważasz, że nieco większy format lepiej spełni się w tej roli, postaw na kalendarz A3. Następnie przejdź do wyboru szablonu, który będzie stanowił tło fotokalendarza. Jeżeli kreatywność nie jest Twoją najmocniejszą stroną to nie masz się czym przejmować! Na stronie Uwolnij Kolory czeka na Ciebie ponad 40 gotowych szablonów, które będą świetnym dopełnieniem zamieszczonych w fotokalendarzu zdjęć. Do każdego miesiąca wybierz jedno zdjęcie, które będzie przywoływać radosne wspomnienia dziadków. Dodatkowo możesz oznaczyć najważniejsze daty, dzięki czemu babcia i dziadek będą pamiętać o urodzinach wszystkich wnuczków, czy rocznicy ślubu ich dzieci.

Tak przygotowany prezent z pewnością wywoła nie tylko radość, ale też i ogromne wzruszenie, dając Ci pewność, że w tym roku nic nie umknie pamięci Twoich ukochanych dziadków.

Prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka – postaw na klasykę!

Personalizowany prezent na Dzień Babci i Dziadka – postaw na wspomnienia!

Jeżeli jesteś zdania, że wartościowe rzeczy wymagają odpowiedniej oprawy to z całą pewnością pokochasz naszą kolejną propozycję!

Jest wiele sposobów na to, by w wyjątkowy sposób podziękować dziadkom za miłość i wspólnie spędzone chwile. Jednak jeżeli naprawdę chcesz zaskoczyć ukochanych seniorów, podaruj im osobisty prezent, wypełniony najpiękniejszymi obrazkami z Waszych wspólnych przygód. Zaprojektuj unikatową fotoksiążkę, w której znajdą się zdjęcia z minionych lat.

Na krótki moment możesz wcielić się w rolę autora wciągającej powieści. Brzmi ciekawie, prawda? Zastanawiasz się pewnie, czego będzie dotyczyć historia? Oczywiście Twoich dziadków. Jak zostanie opowiedziana? Za pomocą wyjątkowych zdjęć! Choć na początku może brzmieć to przerażająco, sam proces tworzenia fotoksiążki jest banalnie prosty. Wybierz odpowiedni format oraz szablon i wypełnij karty fotoksiążki ukochanymi przez wszystkich wspomnieniami. Dodaj ulubione cytaty dziadków, czy też często powtarzane powiedzonka i gotowe!

Jeśli każde rodzinne spotkanie to niekończące się opowieści z przeszłości, dziadkowie z pewnością ucieszą się z prezentu, który pozwoli im robić to częściej. Podaruj im fotoksiążkę, w której za pomocą wyjątkowych zdjęć rodzinnych stworzysz unikatową historię.

Uwolnij Kolory – prezenty pełne wspomnień

Potrzeba tak niewiele, by wywołać wzruszenie na twarzach Twoich dziadków. Wystarczy, że dołożysz odrobinę starań a Twoje prezenty z pewnością spotkają się z miłym przyjęciem. W tym roku podziel się z babcią i dziadkiem tym, co ma bezcenną wartość. Wspólnie spędzone chwile, choć tak ulotne, uchwycone w kadrach zostaną z Wami na dłużej, a razem z nimi cała gama pięknych emocji, którą odczuwacie przy każdym wspólnym spotkaniu.

Artykuł partnera