Prokurator. Paulina Świst

Gdy atrakcyjna trzydziestoletnia adwokatka wdaje się w przelotny romans z obcym mężczyzną, nie zdaje sobie sprawy, że to nie jest ich ostatnie spotkanie. Kolejne odbywa się... służbowo.

Prokurator. Paulina Świst
Prokurator. Paulina Świst

Główna bohaterka, trzydziestoletnia Kinga Błońska prowadziła uporządkowane życie. Od wielu lat dzieliła życie z tym samym mężczyzną, spełniała się zawodowo. Jednak fortuna przestała jej sprzyjać…
Kinga przyłapała swojego męża na zdradzie. Jakby tego było mało, okazało się, że będzie musiała podjąć się prowadzenia sprawy groźnego bandyty, który… jest jej przyrodnim bratem. Czy może zdarzyć się jeszcze coś gorszego? Adwokatka, w ramach odreagowania bieżących problemów, postanawia udać się na dyskotekę. Ma ochotę zachować się nieodpowiedzialnie, zerwać z jakimikolwiek konwenansami. Udaje się jej to, gdyż kolejnego dnia budzi się w łóżku obcego mężczyzny. Jeszcze nie wie, że ten przelotny romans będzie miał dalszy ciąg… w sądzie. Okazuje się, że mężczyzna poznany w klubie jest prokuratorem prowadzącym sprawę jej przyrodniego brata. Czy ich kolejne spotkania będą jedynie czysto zawodowe?

„Prokurator” jest debiutem prozatorskim. Oprócz wciągającego wątku kryminalnego i doskonale prowadzonej akcji, mamy tu do czynienia z autentyzmem i świetną znajomością realiów. „Prokurator” to wybuchowa mieszanka ostrego współczesnego kryminału ze śmiałą erotyką, obficie doprawiona poczuciem humoru.

O autorce:

Paulina Świst to pseudonim 31letniej adwokatki. Prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką we Wrocławiu, gdzie zajmuje się prawem karnym. W swojej karierze miała do czynienia z wieloma postępowaniami sądowymi – od drobnych kradzieży po procesy zorganizowanej przestępczości. Prywatnie pasjonatka piłki nożnej, Long Island Iced Tea i wojennych gier komputerowych.