Regulamin konkursu: Cofnij się w czasie! Odpowiedz na pytanie i wygraj podróż do XIX-wiecznych dworów i pałaców!

Czy są tu jakieś miłośniczki historii i starodawnych, XIX-wiecznych tradycji? Jeśli tak to lepiej trafić nie mogłyście!!!

KONKURS KSIĄŻKI KUCHNIE I SALONY

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 13 czerwca 2016 i będzie trwał do 10.00 20 czerwca 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 20 czerwca 2016r o godz. 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych. Zwycięzca po rozwiązaniu konkursu jest zobowiązany pozostawić swój komentarz przez przynajmniej 30 dni od dnia ogłoszenia wyników.

4. Wśród osób, które spełnią warunki konkursu jury redakcyjne wybierze 3 najciekawsze propozycje.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

6. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzcy, które spełniły kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres konkurs@obcasy.pl z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać emaila na adres konkurs@obcasy.pl do organizatora do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.

Aby wygrać należy:

  • Zamieścić w komentarzu pod postem przepis kulinarny na danie pochodzące z XIX wieku. 
  • Polubić Obcasy.pl i zaprosić do polubienia strony 3 osoby (Proszę oznaczać te 3 osoby w komentarzu na Facebooku pod postem dotyczącym TEGO KONKURSU).

3 najbardziej wyszukane – wg redakcyjnego jury –przepisy zostaną nagrodzone książką.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj 13.06.2016 i kończymy 20.06.2016r. o godz. 10.00.

Wyniki ogłosimy 20 czerwca o godzinie 12.00.