Regulamin konkursu: Napisz komentarz i WYGRAJ rewelacyjny zestaw do pielęgnacji stóp!

konkurs stópki obcasy

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 17 sierpnia 2016 i będzie trwał do północy 25 sierpnia 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 26 sierpnia 2016r o godz. 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych. Zwycięzca po rozwiązaniu konkursu jest zobowiązany pozostawić swój komentarz przez przynajmniej 30 dni od dnia ogłoszenia wyników.

4. Wśród nadesłanych komentarzy jury redakcyjne nagrodzi 2 najciekawsze odpowiedzi.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.
6. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzców, wśród osób, które spełniły kryteria konkursu i zastosowały się do regulaminu konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamacje należy zgłaszać na adres konkurs@obcasy.pl z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista zwycięzców zostanie zamieszczona na stronie konkursu w dolnej części. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać e-maila na adres konkurs@obcasy.pl do organizatora do 7 dni z dopiskiem „Pielęgnacja stóp”. Niepodpisane wiadomości mogą nie być brane pod uwagę.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.

11. Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie nadesłanego materiału (tekstu, zdjęcia lub filmu) w publikacjach na portalu Obcasy.pl / Facebooku Obcasy.pl / Instagramie Obcasy.pl / Youtubie Obcasy.pl / Twitterze Obcasy.pl .

 

Do wygrania:

2 x zestaw do pielęgnacji stóp No36!

Zestaw I: Ekspresowy żel do usuwania twardej skóry + Olejek z drzewa herbacianego do stóp i paznokci.

Zestaw II: Antyperspirant do stóp + Regenerująca maska do stóp i paznokci.

Aby wygrać:

  • Napisz w komentarzu pod tym postem, dlaczego akurat do Ciebie powinien powędrować zestaw do pielęgnacji stóp No36. (Komentarz nie może być dłuższy niż 500 znaków ze spacjami).
  • Polub Facebooka Obcasy.pl

2 najciekawsze – według redakcyjnego jury – komentarze zostaną nagrodzone!

Zestawy będą przydzielane losowo.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj tj. 17.08.2016 i kończymy 25.08.2016r. o północy.

Wyniki ogłosimy 26 sierpnia o godzinie 12.00.