Roksana Węgiel ma nowego ukochanego – jej chłopak jest starszy o 8 lat!

Z okazji 18. urodzin wokalistki ukazał się jej nowy singiel, a ona sama otworzyła się na temat miłości do swojego nowego chłopaka.

roksana węgiel chłopak
Roksana Węgiel ma nowego ukochanego – jej chłopak jest starszy o 8 lat! Foto Instagram @roxie-wegiel

Roksana Węgiel 11 stycznia świętowała 18. urodziny. Nastolatka, która swoją przygodę z show-biznesem zaczęła w 2017 roku od udziału w pierwszej edycji The Voice Kids, pomimo swojego wieku może pochwalić się już wieloma osiągnięciami. To ona zapoczątkowała dobrą passę Polski na Eurowizji Junior, którą zwyciężyła w 2018 roku. Rok później premierę miał jej pierwszy album. Teraz wokalistka zapowiedziała kolejny krążek, „13+5”. Na rynku pojawi się on w marcu. Co ciekawe, Roksana Węgiel pracowała nad nową muzyką ze swoją miłością – jednym z producentów zapowiedzianej płyty jest jej chłopak, Kevin Mglej.

Zobacz także: Roksana Węgiel ewakuowana po wypadku samolotu

Roksana Węgiel – kim jest jej nowy chłopak?

Najnowszy chłopak Roksany Węgiel to 26-letni Kevin Mglej. Para poznała się w studio. Mglej jest bowiem członkiem ekipy WolfHouse, z którą piosenkarka pracowała nad najnowszym albumem.

W zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron — powiedziała wokalistka w rozmowie z serwisem Plejada.

Zakochani muszą mierzyć się jednak z pewną krytyką, szczególnie ze strony internautów. Fanów Roksany niepokoi różnica wieku. Jej chłopak jest bowiem o 8 lat starszy. I chociaż w świecie show-biznesu nie wydaje się to dużą różnicą, ze względu na młody wiek Węgiel wiele osób zwraca na nią szczególną uwagę. To jednak nie przeszkadza celebrytce, która porównała obecną sytuację do historii swoich rodziców.

Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami – moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem – opowiedziała Plejadzie Węgiel.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez KevinMglej (@kevinmglej)

13+5

Nową płytę piosenkarki zapowiada singiel „Ciche szepty”, który swoją premierę miał w dniu 18. urodzin Węgiel. Sam krążek wydany zostanie już niedługo. Będzie on nosił wymowny tytuł „13+5”. Odnosi się on do wieku, w którym Roksana Węgiel zaczynała swoją karierę i ostatnich 5 lat spędzonych w świetle reflektorów. Nowe piosenki opowiadają o sławie, miłości, a także o miejscu, jakie w życiu nastolatki zajmuje Bóg i wiara.