Ryzyko. Elle Kennedy

Autorka powraca w wielkim stylu! Najnowsza powieść to doskonałe połączenie humoru, uczuć i namiętności w historii o dziewczynie z zasadami, która trafia na zbyt przystojnego chłopaka bez zasad…

Ryzyko. Elle Kennedy

„Wszyscy twierdzą, że niedobra ze mnie dziewczyna. Mają rację tylko po części – nie pozwalam, by rządził mną strach i z pewnością nie obchodzi mnie, co myślą o mnie ludzie. Jake Connelly – gwiazdorski napastnik Harvardu na swoje nieszczęście grzeszy arogancją, butnością i zbyt przystojną aparycją. Niestety, okrutny los sprawił, że muszę prosić go o pomoc w zdobyciu tak upragnionego przeze mnie stażu. Na moją prośbę Jake udaje, że jest moim chłopakiem. On jednak nie ułatwia mi zadania, za każdą udawaną randkę żąda… prawdziwej.”
Co wyniknie z tego dziwnego układu? Czy główna bohaterka przekona się w końcu do Jake? Koniecznie musicie się przekonać!

„Elle Kennedy pisze najlepsze powieści romantyczne! Gorące i zabawne „Ryzyko” również was nie zawiedzie. Nie mogłam oderwać się od lektury opowieści o seksownych hokeistach!” – Penelope Ward, autorka „Drania z Manhattanu”

„To moja ulubiona książka 2019 roku! Elle Kennedy jest królową pełnego namiętności romansu o nienawiści, która przeradza się w miłość!”Vi Keeland, autorka „Gracza”