Sara Boruc wystartowała ze swoim pierwszym singlem!

Wczoraj (14.06) miała miejsce premiera pierwszego singla Sary Boruc. Utwór pod tytułem "Łapię tlen" spotkał się z wieloma komentarzami w sieci. Zdania na jego temat są jednak podzielone.

Foto saraborucmannei_real.Instagram

O swojej pasji do muzyki Boruc mówiła od dawna. Żona byłego bramkarza reprezentacji Polski Artura Boruca postanowiła spełnić marzenia o nagraniu płyty już kilka lat temu. Prace nad nią trwały dwa lata. Efekt końcowy będziemy mogli zobaczyć w sierpniu, kiedy krążek trafi na półki sklepów. Na tę chwilę pozostaje nam przyjrzeć się singlowi „Łapię tlen”. 

Komentarzy jest mnóstwo, ale nie są jednogłośne. Jedna strona się zachwyca:„Już mi gra w Maluchu na głośnikach! :D” , „Śliczna piosenka ! Gratulacje!💗”, „Łooo jestem pozytywnie zaskoczona. Wyszło i to nieźle 😌”, „super!! 🔥💗”, „Wow, niezłe to jest! (pozytywnie zaskoczona) Pozdrawiam i trzymam kciuki za dalsze utwory :)”. Nawet krytyczny portal Vogule Poland zabrał głos: „Totalnie czujemy potencjał meme. Czyli na plus!”

Równie dużo jest krytyki: „Słaboooo……. Zero charyzmy….. Porażka”, „Sara jesteś śliczna…ale więcej już nie śpiewaj.”, „boże co to ma być ….tragedia jakaś uszy mi krwawią”, „hit to nie będzie”.

Pozostaje nam czekać na efekt końcowy. Co sądzicie? Obroni się?

 

Wpis znaleziono dzięki:

- Sara Boruc

- Debiutancki singiel

- "Łapię tlen"