Systematyczność Osi Ugonoh przynosi efekty!

Modelka intensywnie pracuje nad sylwetką. Jej celem na najbliższe miesiące jest przede wszystkim ujędrnienie ciała. Osi Ugonoh twierdzi, że dzięki regularnym treningom może pozwolić sobie czasami na jedzeniowe grzechy. Jeśli ma ochot,ę nie waha się zjeść lody lub czekoladę.

26.04.2016 Warszawa, Ufficio Primo. Dawid Woliñski dla Magnum - pokaz sukni inspirowanej now¹ lini¹ Magnum Double. N/z Osi Ugonoh
Osi Ugonoh. GA

Piękne ciało jest niezbędne w pracy modelki, dlatego Osi Ugonoh systematycznie ćwiczy na siłowni. Gwiazda „Top Model” nie odczuwa presji dodatkowych treningów przed zbliżającym się latem. Twierdzi jednak, że zarówno w pracy zawodowej, jak i w wielu innych aspektach życia, także w kwestii dbałości o wygląd, lubi stawiać sobie cele.

– Teraz sobie postawiłam, że chcę bardziej ujędrnić ciało i jeszcze popracować nad niektórymi rzeczami, więc nad tym teraz będę pracowała i przy okazji będę się przygotowywała na lato – mówi Osi Ugonoh agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Regularne treningi pozwalają modelce także na okresowe jedzeniowe grzechy. Od czasu do czasu pozwala więc sobie na zjedzenie słodkiej przekąski –najczęściej są to lody lub czekolada. Gwiazda ma jednak świadomość, że odstępstwo od diety będzie musiała odpracować na siłowni.

– Jem zazwyczaj tak zdrowo, więc jakaś równowaga musi być w życiu. Jeśli mam więc ochotę na coś słodkiego, to sobie na to pozwalam. Jak mam ochotę na sałatkę, to sobie jem sałatkę – mówi Osi Ugonoh.

W zakresie pracy zawodowej modelka nie ma obecnie wyznaczonego konkretnego celu. Chce dużo pracować, dlatego też mocno koncentruje się na pracy nad ciałem. Twierdzi, że w agencji, która się nią opiekuje, odbywa się obecnie wiele interesujących castingów – gwiazda „Top Model” chce na każdym dobrze się prezentować.

– Jak wiem, że dobrze wyglądam, to się dobrze czuję. To od razu dodaje mi pewności siebie i jestem w stanie prezentować się jeszcze lepiej – mówi Osi Ugonoh.

Zwyciężczyni 4. edycji programu „Top Model” zaczyna także myśleć o karierze międzynarodowej. Nawiązała już kontakt z zagraniczną agencją modelek, nie zdradza jednak na razie szczegółów ewentualnej współpracy.

– Najlepiej by było, żebym tam poleciała i miała już gotową pracę. W Polsce dobrze mi się pracuje, dlatego jeśli miałabym tam się przenieść, to wolałabym mieć coś ustalonego, więc czekamy – mówi Osi Ugonoh.