Vi PEEL czyli peeling, który czyni cuda

Vi peelZabieg przybył do nas prosto z Kaliforni, a jego dobroczynne działanie potwierdzają nie tylko lekarze medycyny estetycznej, ale gwiazdy, takiego formatu, jak: Demie Moore, Sharon Stone,Madonna czy Eva Longoria.

Formuła Vi PeelTM może być aż tak skuteczna, ponieważ wykorzystuje synergię działania kilku kwasów jednocześnie. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny – polecany nawet na tak delikatne obszary, jak: oczy, szyja, piersi, dłonie.

Zabieg jako jedna z pierwszych w Polsce zaoferowała Klinika Medi-Derm dr R. Prończuk. Vi PeelTM to linia peelingów medycznych, bezbolesnych o zadziwiająco skutecznym działaniu.
Wskazaniami do zabiegu są:
zmarszczki, przebarwienia, rozszerzone pory, skóra wymagająca ujędrnienia, trądzik i blizny potrądzikowe.
Ponieważ w pojedynczym zabiegu zastosowano jednocześnie kilka kwasów o udowodnionym działaniu (np. formuła na przebarwienia zawiera: TCA, fenol, kwas salicylowy, kwas tretoinowy, wit C, kwas kojowy, hydrochinon i bardzo małe stężenie hydrocortizonu) peeling działa nie tylko powierzchownie, ale też na poziomie komórkowym skóry, pobudzając ją do produkcji kolagenu i elastyny.

W skład linii Vi PeelTM wchodzą cztery formuły dostosowane do potrzeb skóry:
1. Vi Peel podstawowy oraz Vi Peel PLUS – peeling odmładzający, stymulujący produkcję kolagenu i elastyny,
2. Vi Peel ACNE – idealny do leczenia trądziku i redukcji blizn potrądzikowych,
3. Vi Peel PRECISION PLUS – znakomity do redukowania uszkodzeń posłonecznych i objawów starzenia, bardzo skuteczny w leczeniu przebarwień.
Jest bezpieczny. Może być stosowany nawet na delikatną okolicę oczu, a także szyi, piersi i dłoni.

Odczucia podczas zabiegu
Aplikacja peelingu trwa kilka minut. W czasie zabiegu przez kilka sekund odczuwalne jest lekkie pieczenie. Niektórzy pacjenci mogą czuć się bardziej komfortowo przy użyciu wentylatora (zimny powiew powietrza). Tuż po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć.

Jak wygląda skóra po zabiegu?
Bezpośrednio po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona. W pierwszym i drugim dniu występuje uczucie „ściągania”, choć nie ma jeszcze procesu łuszczenia się. Wszelkie obszary ze zmianami pigmentacyjnymi mogą wydać się ciemniejsze, jest to właściwą reakcją.
W trzecim dniu skóra zaczyna się łuszczyć, a cały proces trwa przez dzień lub dwa. W tym czasie należy stosować odpowiednią pielęgnację, w oparciu o specjalistyczne dermokosmetyki do stosowania PO zabiegach (np. emulsja nawilżająca do ciała, kremy oraz podkład kryjący marki po zabiegach Endocare z kompleksem regenerującym, przyspieszającym gojenie). Łuszczenie łatwo ukryć pod makijażem, co sprawia, że cały proces może przebiegać na zewnątrz niemal niezauważalnie.
W ciągu maksymalnie siedmiu dni proces jest zakończony, a efekty naprawdę spektakularne!

Rezultaty zabiegu
Złuszczając skórę, Vi Peel „zmusza” organizm do odtworzenia nowej skóry w szybszym tempie. Skóra staje się wyraźnie grubsza i jędrniejsza, produkując więcej kolagenu i elastyny.

Efekty estetyczne: poprawa wyglądu skóry, ujednolicenie kolorytu, zmniejszenie lub wyeliminowanie plam starczych, piegów, przebarwień, w tym melasmy, redukcja zmarszczek, leczenie trądziku, redukcja lub całkowita eliminacja blizn potrądzikowych, stymulacja produkcji kolagenu.
Wideo: http://www.mediderm.com.pl/aktualnosci/329-vi-peel-skuteczne-uderzenie-w-zrodlo-problemu
Cena: ok 800 zł/ 1 zabieg na twarz
Czas trwania: ok. 20 min.
Ilość: rekomenduje się wykonanie Vi Peel raz na 3 miesiące. Znaczącą poprawę jakości skóry widać już po pierwszym zabiegu Vi Peel. Skóra nabiera blasku, jest wyraźnie zregenerowana.