W potrzasku wspomnień. Aleksandra Kosowska

Co zrobiłabyś, gdyby pewnego dnia twój świat przestał istnieć, gdyby twoje wspomnienia zostały wymazane? Czy bez nich dalej byłabyś sobą? Czy umiałabyś zacząć wszystko od nowa?

W potrzasku wspomnień. Aleksandra Kosowska

Jaki wpływ ma na człowieka przeszłość? Czy da się o niej zapomnieć? Czy da się żyć bez wspomnień? Na te pytani musiała sobie odpowiedzieć bohaterka powieści Aleksandry Kosowskiej.

Oliwia nie wie o sobie prawie nic. Nie wie kim jest, skąd pochodzi, czym się dotychczas zajmowała, czy ma rodzinę ani dlaczego straciła pamięć. Zna jedynie swoje imię, którym podpisała list pożegnalny.
Od samobójczej śmierci ratuje ją Mateo, mężczyzna, który podjął w przeszłości kilka złych decyzji. Wybawca oferuje jej mieszkanie i wspiera podczas trudnego okresu odgrzebywania wspomnień. Przerażające obrazy w głowie Oliwii nie wróżą happy endu.

Czy dziewczyna dotrze do prawdy? Czy zdoła odkryć ją w całości? Czy rozwikła zagadkę obrazów pojawiających się w jej głowie? I wreszcie czy będzie potrafiła dalej żyć gdy odkryje tajemnice z przeszłości?

Wpis znaleziono dzięki:

- W potrzasku wspomnień

- Aleksandra Kosowska

- Wspomnienia